Budowa wiaduktu na Grunwaldzkiej. Zmiany w kursowaniu autobusów nr 3 i 7, „dziewiątka” zawieszona.

Pruszków

Budowa wiaduktu w ciągu ul. Grunwaldzkiej wciąż trwa. Prace rozpoczynają się na ul. Broniewskiego. Będą utrudnienia dla kierowców, szykują się też zmiany w rozkładach jazdy pruszkowskich autobusów.

Piastowski magistrat poinformował o utrudnieniach w okresie od 15 marca do 31 października. Zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Broniewskiego w Pruszkowie z ul. Warszawską i M. Skłodowskiej w Piastowie. W związku z tym będzie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Objazd do Pruszkowa zostanie poprowadzony ul. Bohaterów Wolności.

W związku z zamknięciem ul. Broniewskiego i Warszawskiej, pruszkowski urząd poinformował o zmianach w rozkładzie jazdy i trasie pruszkowskich autobusów.

Od 15 marca zmiany wprowadzone będą w kursowaniu autobusów 3 i 7. „Trójka” będzie jeździć po skróconej trasie Przejazdowa – Jarzynowa Szkoła. Na zmienionej trasie będą dodatkowe przystanki Gałczyńskiego i Jarzynowa Szkoła. Nie będą funkcjonować przystanki Piastów Skłodowskiej i Piastów Warszawska.

Autobus linii 7 pojadą ul. Długą, następnie ul. Zdziarską, a potem ul. Bohaterów Wolności, którą dojedzie do Piastowa. Przystanki na zmienionej trasie: Hortensji, Zbigniewa, Tuwima, Piastów Skłodowskiej. Przystanki Kolejowa, Studzienna, Boczna i Wieniawskiego nie będą funkcjonować.

Od 15 marca „dziewiątka” zostaje zawieszona. Zmienione rozkłady – linia 3, linia 7.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Budowa wiaduktu na Grunwaldzkiej. Zmiany w kursowaniu autobusów nr 3 i 7, „dziewiątka” zawieszona.”

 1. Tomasz pisze:

  Problem jeszcze taki ze po ostatniej przebudowie kanalizacji ul. Zdziarską i ul. Bohaterów Wolności nie zostały doprowadzone do porządku. W ciągu tych ulic nadal w niektórych miejscach brakuje asfaltu. Obiazd tymi ulicami przy pracach drogowych na nich prowadznych będzie katastrofą.

 2. Anonim pisze:

  Mieszkańców Papierni przy ulicy Broniewskiego w Pruszkowie pozbawiono całkowicie komunikacji miejskiej. Czy odpowiedzialni za podjęcie decyzji likwidacji linii autobusowej nr. 9 i przystanku przy ulicy Studziennej stworzyli alternatywę dojazdu dzieci do szkoły, przedszkola, żłobka z w/w dzielnic.

 3. Mieszkaniec pisze:

  Poinformował?! Kogo i gdzie ?

 4. Czesław pisze:

  dziewiątka zawieszona, ósemka zawieszona – czyżby komunikacja miejska dostawała zadyszki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły