Budowa ośrodka zdrowia rośnie w oczach

Prace przy budowie Zespołu Usług Medycznych trwają w najlepsze. Postępy widać gołym okiem.

Nowy budynek, w którym ma znaleźć się Centrum Usług Medycznych powstaje w Nadarzynie przy ul. Granicznej. W obiekcie przewidziany jest podział na podstawową opiekę zdrowotną, część specjalistyczno–diagnostyczną oraz rehabilitację. Dodatkowo znajdą się tam gabinety dla osób chorych, które będą miały oddzielne ciągi komunikacyjne w stosunku do poradni małego dziecka, czy medycyny pracy.

Warto zaznaczyć, że lokalizacja nowego ośrodka zdrowia w Nadarzynie nie jest przypadkowa. Usytuowanie CUM przy nowo wybudowanym Parkuj i Jedź w Nadarzynie przy ulicy Granicznej stworzy możliwość swobodnego parkowania dla wielu pacjentów i pracowników ośrodka, a także umożliwi dostęp do opieki medycznej osobom korzystającym z gminnego transportu publicznego.

Budynki zaczynają nabierać kształtu. Ich nowoczesna bryła została podkreślona przez dach bezokapowy, który pojawił się już na jednym skrzydle. Przewidziany koniec inwestycji to sierpień 2023 roku – podkreśla Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.