Brutalny napad w Brwinowie

Brwinów

W Brwinowie doszło do ataku. Mężczyzna ugodził kobietę ostrym narzędziem. Ofiara została przewieziona do szpitala.

W piątek 26 lutego ok. godz. 14.00 doszło do napadu w Brwinowie przy ul. Powstańców Warszawy.

Policjanci otrzymali zgłoszenie i niezwłocznie udali się na miejsce przestępstwa. – 41-letni obywatel Ukrainy zaatakował 32-letnią Ukrainkę ostrym narzędziem. Ranna kobieta uciekła do pobliskiego sklepu i poprosiła o pomoc. Napastnik ukrył się w zakładzie usługowym. Policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę przy ul. Rynek – informuje Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kobieta przebywa w szpitalu – dodaje.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. 41-latek trafił do aresztu na okres trzech miesięcy.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 21

21 odpowiedzi na “Brutalny napad w Brwinowie”

 1. Adolf pisze:

  Ukraincy to plaga

 2. Brwinów pisze:

  Jak by młodzież była taka jak my 15 lat temu na rynku i ogólnie w Brwinowie nie było by takiego dziadostwa kiedyś się bali parku i rynku byli gonieni nie odezwał się po rusku czy ukraińskim teraz nastolatki w telefonach siedzą a Ukraińcy z nożami latają.

 3. bobik pisze:

  Sam jesteś dzicz.

  • Wiedźmin pisze:

   Policja zatrzymała w Poznaniu 28-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o dokonanie brutalnego morderstwa młodej dziewczyny na Ukrainie – poinformowała w środę PAP Komenda Główna Policji.

  • ... pisze:

   Coś źle napisał? To dzicz jakich mało, a mieć ich jako sąsiadów to tragedia. Zresztą, historia dawno to pokazała jakimi byli i są sąsiadami. Jeszcze jedno, poczytaj jakie to oddziały w sierpniu 1944 wslawiły się podczas rzezi Woli.

  • Jodej pisze:

   Phiiiiiii?

 4. ref pisze:

  Straszne

 5. Seba pisze:

  W ciągu tygodnia w Polsce dochodzi do kilku lub kilkunastu incydentów z użyciem noża przez obywateli Ukrainy. Spójrzcie kochani co dzieje się w okolicy.

 6. mieszkaniec pisze:

  Całe życie mieszkam w Brwinowie , i uważam że jest tu spokojnie w porównaniu np. z Pruszkowem

 7. Grchw-Brw pisze:

  Urażona duma 41-latka. Krótka gadka i kosa. Pilnuj swego nosa, bo możesz stracić wiele. Z dumą na czele a rezultat przykry głowa spadła ponury koniec tej zabawy. Są psy, czyn nie do naprawy-panika! Rozum oczy zamyka. Nie dopuszczasz nic do siebie. To tu-w Brwinowie a nie w niebie.

 8. Anonim pisze:

  Gonić tą dzicz z PL!!!!

  • LPG pisze:

   To rusz cztery litery nierobie i bierz się za sprzątanie ulic jak ich zabraknie.

   • ja pisze:

    Jak zatrudniający nie będzie miał dotacji na ukra…, to i Polak będzie u niego pracowal

   • Maria pisze:

    Oni akurat nie sprzątają ulic. Nie sprzątają też domów bo znalezienie Pani do sprzątania graniczy z cudem. Tak więc Ukraińców pełno a nie ma komu pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły