Boisko przy Zdonka do remontu

Grodzisk Maz.

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Tomasz Krupski podpisał umowę na przebudowę boiska przy Szkole Podstawowej nr 5 na ul. Zondka.

Inwestycja ma ruszyć już niebawem. Za jej wykonanie jest odpowiedzialna firma Giermakowska Roboty Drogowe i Brukarskie Budowa Kortów Tenisowych z Odrzywołu.

Istniejące przy szkole boisko wielofunkcyjne jest w złym stanie. W nawierzchni są  liczne ubytki, a największe z nich znajdują się w środkowej części pola gry. Dlatego tak potrzebny jest remont boiska.

Remont obejmie: renowację nawierzchni z trawy syntetycznej, odnowienie stałych elementów takich jak bramki i kosze do gry poprzez wypiaskowanie i odmalowanie, montaż słupów do gry w siatkówkę wraz z osprzętem.

Ważne jest to że prace mają zostać wykonane w ekspresowym tempie, tak by uczniowie mogli ponownie skorzystać  boiska jeszcze w tym roku. Zgodnie z umową wszystkie prace remontowe powinny się zakończyć w połowie września. Koszt remontu boiska to ponad 400 tys. zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Boisko przy Zdonka do remontu”

  1. ale jaja ale jaja pisze:

    Państwo z fotografii weźmie się za robotę i przebudują boisko .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły