Boisko przy ul. Pani Latter do wymiany

Pruszków

Cztery firmy zgłosiły się do przetargu na wymianę nawierzchni wielofunkcyjnego boiska przy ul. Pani Latter.

Wielofunkcyjne boisko przy Parku Żwirowisko powstało na koniec 2019 roku. Ma 530 mkw. i jest przystosowane do gry w piłkę ręczną, minifutbol, koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego i badmintona. Obecnie boisko ma nawierzchnię trawiastą, jednak docelowo ma być ona zmieniona na poliuretanową.

Pruszkowski magistrat poznał już oferty firm zainteresowanych wykonaniem prac związanych z wymianą nawierzchni. Do przetargu zgłosiły się cztery firmy. Najniższa oferta opiewa na kwotę niespełna 219 tys. zł, a najwyższa na blisko 367 tys. zł.

Dobra wiadomość jest taka, że miasto na tę inwestycję chce przeznaczyć 250 tys. zł. Więc wiele wskazuje na to, że przetarg uda się pomyślnie rozstrzygnąć.

Jeśli władze miasta wybiorą wykonawcę, to ten będzie miał 84 dni na wykonanie wszystkich prac od momentu podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Boisko przy ul. Pani Latter do wymiany”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Za to boisko to ktoś powinien wylapac zarzuty. Naturalna slabej jakości trwa i tablice do kosza 😀 widać że ktoś się zna na robocie. Teraz znów trzeba wydać pieniądze na to że ktoś wymyślił naturalna trawę.

 2. Zzz pisze:

  Te ławki w Parku Żwirowisko oprócz tego że są zimne to jeszcze bardzo niewygodne.

 3. obserwator pisze:

  Dlaczego pruszkowski magistrat do tej pory nie zainteresował się stalowymi ławkami w Parku Żwirowisko ?
  Ławki wykonane są z prętów stalowych i są zimne o każdej porze roku.
  We wszystkich parkach w Pruszkowie ławki są drewniane , z których chętnie korzystają mieszkańcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły