Boisko przy Stawach Walczewskiego poczeka na nową nawierzchnię

Grodzisk Maz.

Do przetargu na wymianę nawierzchni boiska przy grodziskich Stawach Walczewskiego zgłosiło się trzech chętnych. Przetarg jednak unieważniono.

O postępowaniu na wymianę nawierzchni boiska przy Stawach Walczewskiego informowaliśmy Was 22 listopada.

Przypomnijmy, jakie zadania stały przed potencjalnym wykonawcą. Demontaż bramek i nawierzchni ze sztucznej trawy o ściśle określonych parametrach – ok. 1860 mkw. Do tego wyrównanie i uzupełnienie braków w podbudowie oraz wyznaczenie linii boiska. Wykonawca na wymianę nawierzchni miałby ok. 2 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Na realizację tego zadania grodziski magistrat przeznaczył ponad 217 tys. zł. Do przetargu zgłosiły się trzy firmy, jednak ofert każdej z nich znacznie przekraczała założony na ten cel budżet. Ich ceny wahały się od prawie 420 tys. zł do niemal 700 tys. zł. W związku z tym przetarg został unieważniony.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.