Boiska przy Stawach Walczewskiego z nową nawierzchnią

Grodzisk Maz.

Boiska przy Stawach Walczewskiego przejdą remont – do zmiany będzie ich nawierzchnia. Grodziski magistrat ogłosił przetarg na to zadanie.

Stawy Walczewskiego od kilku lat to jedno z najbardziej obleganych terenów rekreacyjnych w regionie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – spacerowicze, miłośnicy kajakarstwa i wodnych zabaw. Są tu także boiska – ich wysłużona już nawierzchnia przejdzie remont.

Co jest w zakresie robót? Demontaż bramek i nawierzchni ze sztucznej trawy – ok. 1860 mkw. Rodzaj podłoża nie zmieni się – nadal będzie to trawa syntetyczna w kolorze zielonym o wyraźnie określonych parametrach (jak np. wysokość 60 mm, gęstość, skład chemiczny itp.).

Pozostawione będą obrzeża boiska. Podbudowa pod nawierzchnię także pozostanie ta sama – wykonawca będzie musiał ją wyrównać i uzupełnić jej braki.

Boisko będzie wyznaczone za pomocą wklejanych białych linii o szerokości 10 cm. Nawierzchnia ma być zgodna z parametrami zatwierdzonymi przez FIFA. Po wymianie nawierzchni wcześniej zdemontowane bramki wrócą na swoje pierwotne miejsce.

Na wykonanie zadania wykonawca będzie miał 60 dni od dnia podpisania umowy. Oferty można składać do 25 listopada.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.