BLIKIEM nie zapłacisz za bilet WKD

WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa wstrzymuje płatności BLIK za bilety. Powodem są problemy z realizacją płatności.

Płatność BLIK cechuje szybkość i prostota, dlatego też coraz więcej osób korzysta z tej formy płatności. Jedyne, czego potrzebujesz, to aplikacja w smartfonie. W ten sposób można było również zapłacić za bilety WKD w stacjonarnych automatach. „Można było”, ponieważ przewoźnik wstrzymał płatności BLIKIEM do odwołania.

Powodem wstrzymania płatności były problemy z realizacjami płatności. Do czasu rozwiązania problemów przez operatora stacjonarnych automatów biletowych, płatność BLIKIEM jest wstrzymana.

Za bilety nadal możecie zapłacić gotówką i kartą. Bilety można kupić w automatach stacjonarnych, mobilnych – w składach WKD (automat zlokalizowany jest zawsze od strony kabiny maszynisty zwróconej w kierunku Warszawy) i oczywiście – w kasach biletowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “BLIKIEM nie zapłacisz za bilet WKD”

  1. Jerzy pisze:

    Zapłacisz więc 5 PLN a automat zamiast reszty wyda świstek, żeby jechać do Warszawy odebrać resztę. W tym celu trzeba zakupić kolejny bilet ale reszty automat może znowu nie wydać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10498

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4137

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3081

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2922

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
60

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
18

Wyborcza dogrywka przed nami

Region / Wybory 2024
10