Biletomaty w WKD. Zgłosił się jeden wykonawca.

WKD

Na początku czerwca informowaliśmy Was o przetargu na instalację mobilnych biletomatów w WKD oraz sklepu internetowego z biletami przewoźnika. Do przetargu przystąpiła jedna firma.

Przypomnijmy: mobilnych automatów z biletami, według zamówienia, ma być 20 – 14 sztuk w pojazdach EN97 (typ 33WE) i 6 w EN100 (typ 39WE). Biletomaty mają być zainstalowane w wybranych pociągach, na specjalnych stelażach. Będzie można w nich kupić zarówno bilety jednorazowe, jak i okresowe, a zakupione bilety będzie można przypisać do karty płatniczej użytej podczas transakcji.

Automat będzie wydawał bilety – jednorazowe skasowane oraz okresowe z datą ważności. Dodatkowo biletu okresowe będzie można kupić maksymalnie z 7-dniowym wyprzedzeniem. Poza dostarczeniem, montażem i wdrożeniem automatów do WKD, wykonawca będzie odpowiedzialny za ich obsługę serwisową i eksploatacyjną.

Drugą częścią zamówienia jest przeprowadzenie prac analitycznych, zaprojektowanie, wykonanie, instalację, wdrożenie i uruchomienie portalu internetowego ze sprzedażą biletów. Sklep internetowy będzie intuicyjny i, co ważne, przystosowany dla osób niedowidzące i słabo widzące. Aby zakupić bilet przez internet, będzie trzeba zarejestrować swoje dane. W sklepie internetowym będzie można kupić z jednego konta jeden bilet okresowy i jeden lub więcej biletów jednorazowych.

Przewoźnik na tę inwestycję przeznaczył 1,96 mln zł. Do przetargu przystąpiła jedna firma. Mera-Serwis SGL Sp. z o.o. z Grodziska Mazowieckiego. Za wykonanie zadania zaproponowała kwotę 1,9 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Biletomaty w WKD. Zgłosił się jeden wykonawca.”

  1. Norbert Kukuryk pisze:

    Znowu zamiast reszty będzie wydawał papierek, żebym jechał do Warszawy w celu odebrania 2 PLN? Na bilety wydam kilkanaście złotych. Na to liczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły