Bieg STO-nogi ponownie w Milanówku

Milanówek

Po raz ósmy wystartuje w Milanówku bieg STO-nogi. Wydarzenie sportowe swoim Honorowym Patronatem objął Burmistrz Miasta Milanówka.

Na 4 czerwca zaplanowano VIII edycję Biegu STO-nogi. Impreza sportowa organizowana jest co roku przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 STO.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.00 na ul. Starodęby. Uczestnicy do przebiegnięcia będą mieli w sumie 10 km (3 okrążenia po 3,3 km).

Trasę biegu zaplanowano ul. Mickiewicza, Wojska Polskiego, Podgórną, Kościuszki. Ostatnie kółko dodatkowo obejmie ul. Starodęby, Królowej Jadwigi i Spacerową.
Na zawody obowiązują zapisy – rejestracja odbywa się online tutaj. Regulamin zawodów do pobrania tutaj.

Organizatorami biegu jest Samodzielne Koło Terenowe nr 10 STO w Milanówku i Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 5 STO w Milanówku przy wsparciu Milanowskiego Centrum Kultury. Patroant Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Milanówka Piotr Remiszewski.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.