Bicie rekordu w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Podczas oficjalnego otwarcia Obwodnicy Zachodniej Grodziska Mazowieckiego mieszkańcy miasta wraz z gośćmi podejmą nietypową próbę. Będą oni próbowali pobić rekord Polski w przecięciu i trzymaniu wstęgi.

Na otwarcie Obwodnicy Zachodniej Grodziska Mazowieckiego czekają zarówno kierowcy z całego regionu, jak i mieszkańcy samego Grodziska. Inwestycja ta znacznie poprawi ich komfort życia – choćby dlatego, że tranzyt nie będzie już prowadzony przez centrum miasta.

Na dzień oficjalnego otwarcia obwodnicy – 4 lutego – przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich jest bicie Rekordu Polski w przecięciu wstęgi oraz jej trzymaniu. To wydarzenie na pewno zapisze się na kartach historii Grodziska, jednak aby padł rekord, w próbie powinno wziąć udział minimum 1656 osób. Bicie rekordu odbędzie się na Obwodnicy, między Kraśniczą Wolą a Chlebnią.

Cała impreza będzie miała oprawę muzyczną, video oraz fotograficzną (również z drona). Uczestnicy bicia rekordu otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania są rowery. W programie dodatkowo występy muzyczne i taneczne oraz kuchnia polowa z zimową herbatą.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku oraz na stronie Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Bicie rekordu w Grodzisku”

 1. tryert pisze:

  Otwórzcie w końcu tę drogę!!!

 2. Brwinowianin pisze:

  Jestem bardzo ciekawy jak wykonano ronda tej obwodnicy, a konkretnie krawężniki przy wyjazdach z rond?
  W 99% przypadków nowych rond (W CAŁEJ POLSCE) już po kilku miesiącach krawężniki są spękane i rozjeżdżane przez tiry !
  To naprawdę nie nie można w takich miejscach zastosować płaskich betonowych obrzeży ???

 3. robot pisze:

  Nikt tak zajefajnie nie przecina wstęg jak
  dwaj śliczni panowie z Pruszkowa pan Makuch i pan Sipiera. Takich dwóch to nie ma ani jednego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły