Wraz z nowym rokiem szkolnym twoje dziecko obwieściło, że chce się nauczyć tańca? Szukasz dla niego ciekawych zajęć dodatkowych, które odciągną je od komputera? A może sam doszedłeś do wniosku że pora wstać z kanapy i zacząć się ruszać? Jeśli tak to poznaj ofertę UKS Top Dance.

W  ubiegłym roku znany pruszkowski klub taneczny UKS Top Dance dla dorosłych mieszkańców Pruszkowa przygotował świetne zajęcia taneczne. W ramach projektu „Zatańcz z Top Dance” przygotowano zajęcia dla par oraz zajęcia z tańcami latynoskimi specjalnie dla pań – „Ladies Latino”. Pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem! Przed nami już kolejna edycja „Zatańcz z Top Dance” zatem warto spieszyć się z zapisami – start zajęć już 14 września! To jednak nie wszystko w tym roku zwieńczeniem warsztatów będzie… Mikołajkowa Potańcówka.

Zajęcia taneczne dla par obejmują lekcje samby, chachy, walca, tanga, salsy czy poszaleć w stylu rock’n’rolla. Zajęcia to świetna okazja to wspólnego spędzania czasu z drugą połówką i budowania wzajemnego zaufania. W ramach zajęć Ladies Latino panie nauczą się żywiołowa salsy, energicznej chachy oraz zmysłowej rumby. Warto podkreślić, że zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów tańca.

Skoro dorośli mają zajęcia dla siebie, to UKS Top Dance przygotowało również bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży pod szyldem „Tanecznym Krokiem z Top Dance”. W ramach tego projektu realizowane są całkowicie bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia. Każdy może wybrać swoją grupę wiekową i dołączyć. – Dzieci nauczą się tańców takich jak: samba, chacha, walc angielski, polka i inne. Nie zabraknie tez zabawy. Dla starszej młodzieży przygotowaliśmy niespodzianki – podkreślają trenerzy z UKS Top Dance.

Zajęcia są prowadzone przez stałą kadrę trenerów i instruktorów, którzy na bieżąco monitorują rozwój i postępy młodych adeptów tańca. Dzieci zyskują natomiast wiedzę i umiejętności taneczne z najwyższej półki!

Wszystkie zajęcia, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych odbywają się Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Lipowa 31 w Pruszkowie.

Początkująca 6-9 lat – wtorek i czwartek 17:15-18:00
Początkująca 10-13 lat – poniedziałek i środa 17:15-18:00
Początkująca 14-18 lat – piątki 17:15-18:00
Ladies Latino Solo – czwartek 19:30-20:15
Taniec w parach – czwartek 20:15-21:00

Zainteresowany zajęciami? Nie czekaj i zapisz się już dziś. Zapisy na zajęcia: https://www.top-dance.pl/zapisy/

Zadanie Zatańcz z Top Dance II edycja jest dofinansowano ze środków z budżetu gminy miasta Pruszkowa. Projekt Tanecznym Krokiem z Top Dance jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Mikro Granty, operatorem krajowym programu jest Fundacja Orły Sportu. Projekt jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa Pawła Makucha.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.