Będzie sztuczne lodowisko w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Miłośnicy jazdy na łyżwach mają powody do zadowolenia. Już od początku grudnia będą mogli korzystać z lodowiska w Grodzisku Mazowieckim. Władze miasta wybrały firmę, która zajmie się organizacją lodowiska. Teraz trzeba tylko czekać na sprzyjająca pogodę.

W tym roku mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego będą mogli w wolnym czasie wybrać się na lodowisko. Obiekt zostanie zlokalizowany przy ul. Sportowej. Na miłośników białego szaleństwa będzie czekać tafla o wymiarach 20×40 metrów. Lodowisko będzie również oświetlone, a ślizgać będzie się można w rytm muzyki, która popłynie z głośników.

Doświadczeni łyżwiarze będą mogli zadbać o stan swojego sprzętu i naostrzyć łyżwy. Dostępna będzie również wypożyczalnia.

Lodowisko, o ile warunki będą sprzyjające, zostanie uruchomione 2 grudnia. Planowo ślizgawka ma funkcjonować do końca lutego przyszłego roku. Znamy również godziny funkcjonowania grodziskiego lodowiska. Ślizgawka ma być czynna przez cały tydzień przy czym w godz. 8.00 – 15.00 będzie zarezerwowana dla uczniów grodziskich szkół, którzy z atrakcji będą korzystać za darmo. Po godz. 16.00 z lodowiska będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy. Lodowisko ma być czynne do godziny 22.00. W tym czasie za korzystanie ze ślizgawki będzie trzeba zapłacić. Korzystanie z lodowiska w weekendy również będzie odpłatne. Na grodziskim lodowisku będą również organizowane imprezy. Zgodnie z życzeniem magistratu mają się odbyć trzy wydarzenia.

Grodziski magistrat wybrał już firmę, która zajmie się organizacją lodowiska. To firma Piruet z Warszawy, która za realizacje przedsięwzięcia zainkasuje prawie 267 tys. zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Będzie sztuczne lodowisko w Grodzisku”

 1. Brwinowianin pisze:

  267 tys zł za lodowisko , które w jakimś stopniu zwróci się z wpływów za bilety , a może nawet na siebie zarobi. Kwotę jawnie podano.
  Nie tak jak u burmistrza Kosińskiego (PO KO) który w Brwinowie „zafunduje” mieszkańcom „darmowe” lodowisko . Nie podano w tym przypadku kosztów inwestycji , wszystko „pod stołem” jak to u komunistów bywa.
  Tymczasem przypomnę, że studzienki kanalizacyjne ulic w Brwinowie są pozapychane liśćmi , żołędziami … Na to co najważniejsze pieniędzy nie ma u komunistów .
  A dlaczego ?
  Bo bezmózgowy elektorat (PO KO Trzasko PSL 2050) zamieszkujący gminę Brwinów musi mieć coś bardziej marketingowo widocznego, medialnego, jak właśnie np…. lodowisko .
  No przecież sprzątania ulic nikt nie zobaczy i nie doceni, a zapłacić trzeba tyle co za lodowisko .
  Komuniści wiedzą jak kalkulować żeby ich cyklicznie wybierano.
  Niech przykładem będzie PiS, który „przegrał” wybory pomimo realizacji tak wielu inwestycji infrastrukturalnych . Kto dziś to pamięta, że jeszcze 8 lat temu ( za czasów PO KO) nie było dróg nad morze, do Lublina, do Rzeszowa, do Krakowa, do Białegostoku, nie było nawet planów jak przekop mierzei wiślanej, czy inwestycje w morskich portach by dziś Polacy mogli mieć ciepło…
  Jak za to podziękowaliście głąby ?
  Ten naród jest za głupi żeby żyć godnie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe