„Będzie przede wszystkim bezpiecznie i wygodnie”. Budowa ul. Głównej w Ruścu [FOTO]

W Ruścu ruszyła przebudowa ul. Głównej. Aktualnie roboty są prowadzone na odcinku od wiaduktu do ul. Owocowej.

Ul. Główna to jedna z dłuższych ulic w Ruścu. Jej stan pozostawiał wiele do życzenia, dlatego też zapadła decyzja o jej przebudowie. W maju podpisano umowę na realizację tego zadania.

Droga zyska nową podbudowę i asfalt. Zostanie dodatkowo poszerzona i wyposażona w nową instalację kanalizacyjną, sanitarną i deszczową. Przebudowana będzie też sieć energetyczna, a także sieć gazowa, kanał telekomunikacyjny. Pojawi się też ścieżka rowerowa, chodniki, zatoczki autobusowe, oświetlenie i obiekt mostowy.

Całe przedsięwzięcie kosztować będzie 11 mln zł. Będzie przede wszystkim bezpiecznie i wygodnie. Za nim jednak to nastąpi musicie uzbroić się w cierpliwość. – prosi Wójt Nadarzyna i dodaje – Rozumiem, że dla mieszkańców tego fragmentu ulicy Głównej zaczął się istny armagedon, ale obiecuję, że do Wielkanocy zapomnicie o budowie i będzie cieszyli się z nowej naprawdę Głównej ulicy w Ruścu.

O dalszych etapach budowy ulicy będziemy Was informować na bieżąco.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “„Będzie przede wszystkim bezpiecznie i wygodnie”. Budowa ul. Głównej w Ruścu [FOTO]”

  1. KomsomolskajaPrawda pisze:

    A czy ta droga została sfinansowana z programu dróg samorządowych PiS? Jeśli tak to dlaczego nie piszecie pełnej prawdy ?!
    Niech społeczeństwo będzie świadome komu to zawdzięcza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły