Będzie głośno, szybko i widowiskowo. Barbórka po raz drugi w Pruszkowie!

Pruszków

To już 60. edycja legendarnego Radu Barbórka. Jubileuszowa edycja będzie miała swój start honorowy i prolog po raz drugi w Pruszkowie.

Zdania co do obecności Rajdu Barbórka w Pruszkowie są podzielone. Przeciwników zostawmy. Miłośnicy – to będzie Wasz weekend pełny warkotu silników, brawurowych przejazdów i aut prowadzonych przez śmietankę polskiego motorsportu!

60. Rajd Barbórka już 2-3 grudnia. Tegorocznej zmagania kierowców, podobnie jak rok temu, rozpoczną się w Pruszkowie. Ceremonia startu honorowego 60. Rajdu Barbórka została zaplanowana na godzinę 17:30. Pięć minut później pierwszy samochód ruszy na trasę odcinka SZNAJDER BATTERIEN PRUSZKÓW.

Po raz drugi Rajd Barbórka zawita do Pruszkowa. – Niezmiernie cieszę się, że kolejny raz Pruszków będzie gościł najlepszych kierowców. Rajd Barbórka to wspaniałe wydarzenie o bogatej historii. Już dziś zapraszam Państwa na trasę 60. Rajdu Barbórka – powiedział Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Dyrektor Rajdu Barbórka, Daniel Semczuk – Do organizacji tegorocznej Barbórki podchodzimy tak samo, jak przy okazji poprzednich edycji. Oczywiście pamiętamy o jubileuszu, ale od strony przygotowań ten rajd nie będzie różnił się od innych. Wszystko musi zostać zapięte na ostatni guzik bez względu na to, jaka liczba stoi przez nazwą rajdu. Oczywiście pamiętamy o okrągłej rocznicy i na pewno przygotujemy kilka niespodzianek, więc kibice mogą być spokojni – na pewno tegoroczna Barbórka będzie kolejnym niezapomnianym wydarzeniem i dostarczy ogromnej ilości emocji – dodaje Semczuk (źródło: barborka.pl).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 43

43 odpowiedzi na “Będzie głośno, szybko i widowiskowo. Barbórka po raz drugi w Pruszkowie!”

 1. Halski Olgierd pisze:

  Najlepiej jakby nic nie było w mieście. A później gadanie Panie prezydencie dlaczego nic się nie dzieje. Dajcie sobie na wstrzymanie. To tylko jeden wieczór.

 2. mieszkaniec pisze:

  Tylko po to aby włodarze mogli się lansować i paru nieogarniętych głupków mogło z otwartymi gębami pooglądać to „wydarzenie” robicie olbrzymie utrudnienia paru tysiącom mieszkańców Pruszkowa. Mam nadzieję, ze zweryfikują to najbliższe wybory i impreza i odpowiedzialni za nią włodarze znikną z naszych horyzontów. Weźcie to pod uwagę.

 3. Stare osiedle pisze:

  Dociera do Pruszkowa ale to wy kupiliście mieszkanie pod sortownia a mi na starych blokach sortownie postawili jak już osiedle było .Tak naprawdę ja mogę narzekać a wy możecie się cmoknąć w pompkę mieliście wybór.A w piątek zamknąć okna to i smrodu nie będzie i hałasu nie usłyszycie. 🙂

 4. Stare osiedle pisze:

  Nowe osiedle parzniewskie grzmi ciągle o to samo śmierdzi i śmierdzi co tylko wydarzy się w Pruszkowie to śmierdzi .Mieszkańcy starych bloków nie narzekają a mieszkają tu przed powstaniem sortowni a wy wiedzieliście co kupujecie.Nie podoba się sortownia i to że mieszkacie na zapleczu biedronki i parkujecie w błocie pod płotem to jest tylko wasza wina .

 5. paca(n) pisze:

  To ja może pojadę do Asmetu szukać Dudy???

 6. Radek pisze:

  Porażka 🙁 Wolę pójść na mecz Znicza !

 7. robot pisze:

  Chleb coraz droższy to chociaż igrzyska będą

 8. Motofan pisze:

  To świetna promocja miasta , a dla ich mieszkańców ciekawa , darmowa atrakcja motoryzacyjna . Ludzie cieszmy się tym w naszym miescie , bo nie wiadomo czy ten OS zostanie u nas w kolejnych latach. Dziękuję włodarzom i sponsorowi , bo myślę, że to ich inicjatywa i spory wysiłek, a pewnie też bez ich pasji do motoryzacji , to nie miałoby szans zaistnieć.

 9. Marcin pisze:

  Super. W naszym mieście dzieje się coraz więcej. W zeszłym roku to była petarda, w tym pewnie będzie jeszcze lepiej.

  • Pruszkow pisze:

   Szkoda tylko, że zamknięte są ulice w piątek o godzinie o której zwykły Kowalski wraca do domu, odbiera dziecko z przedszkola itp

 10. lennox pisze:

  Jakie to emocje, i komu, może dostarczyć to niezapomniane wydarzenie ?

 11. Edek pisze:

  A za każdym rajdowcem będą biec trzej w sombrerach z gitarami!

 12. WiecznieNarzekający pisze:

  I znowu niektórzy będą mieli problem z powrotem z pracy do domu, super… Gratuluję pomysłu, już teraz nie da się w godzinach szczytu przejechać przez to miasto. Mieszkam tu ponad 30 lat i mam ochotę się wyprowadzić.

  • Grzech pisze:

   Droga wolna

  • Mieszkanka Gąsina pisze:

   To ciesz się, że o imprezie wiesz już miesiąc przed wydarzeniem, zdążysz ogarnąć urlop na ten dzień.
   Tragedia… Co się stało z ludźmi? Z niczego nie potrafią się cieszyć, ciągle tylko płacz i lament

 13. Asd pisze:

  Extra, mam nadzieję, że na stałe to wydarzenie trafi do harmonogramu Barbórki 🙂 Oby więcej takich imprez motoryzacyjnych w Pruszkowie i okolicy 🙂

 14. Promocja pisze:

  Jest wiele rzeczy do poprawy w Pruszkowie , ale tak jest w każdym mieście, że zawsze coś się znajdzie do poprawy . Natomiast uważam, że to świetna i wbrew pozorom jedna z tańszych promocji miasta . Po za tym nie zapominajcie , że sporo płacą do budżetu sponsorzy np Sznajder Batterien.

 15. Barbab pisze:

  Dość rajdów Wescie się za oczyszczanie miasta i zwałkę śmieci Tak nie da się żyć z tym smrodem Może wreszcie Pan Prezydent wreszcie pomyśli A może może

 16. Anonim pisze:

  B

 17. Bbb pisze:

  Po co ten rajd uważam że pieniądze powinny trawić na oczyszczanie miasta a z sortowni śmieci jest smród Wszyscy mieszkańcy nie są zadowoleni Parzniew Gasin A Wy się bawicie rajdami Są zeczy ważne mniej ważne i mało ważne

  • Anonim pisze:

   Trzeba było kupić mieszkanie w Pruszkowie w innej lokalizacji, a nie w Parzniewie bez sprawdzenia co jest w najbliższej okolicy i teraz utyskiwać. Wiecznie ten sam problem mieszkańców osiedla w Parzniewie, smród z MZO, latające samoloty, sygnalizujące przejazd pociągi. Pewnie deweloper obiecywał, że będzie zlikwidowane, tak jak w pierwszym etapie budowy likwidację linii wysokiego napięcia.

  • Go cha pisze:

   Wyluzuj

  • Maniek Boss Handlarz pisze:

   Fury są w zyciu najważniejsze!

  • Stąd od zawsze pisze:

   Sortownia była zanim zamieszkaliście , możecie śmierdzieć warszawiakiem niw wiadomo skąd.

  • Miejscowy pisze:

   Człowieku, dzięki temu że ten rajd się odbędzie w pruszkowie, to ludzie którzy tam się pojawią wydadzą kasę w sklepach, restauracjach, hotelach itp. Miasto ściągnie więcej kasy z podatków więc o jakich marnotrawionych pieniądzach Ty piszesz??

   • 123 pisze:

    Tak, już widzę te dzikie tłumy szturmem biorące wszystkie punkty gastronomiczne i sklepy…

  • Wpr pisze:

   Ale Parzniew i Gąsin to już nie Pruszków.pretensje do siebie trzeba mieć za miastem się Buduje oczyszczalnie i segregację śmieci .mieszkanka były tańsze a dlaczego ???

  • Komar pisze:

   MZO jest tam juz dobrych kilka dekad, tzreba bylo to sprawdzic a smeci smierdza no coz,,, a twoje smieci nie smierdza?

  • Eska pisze:

   Parzniew to nie Pruszkow przede wszystkich. Idź na forum Brwinowa wylewać żale. Ale nie, zaraz. Tutaj zajeżdżasz ulice, korzystasz z infrastruktury, sklepów, transportu, miejsc parkingowych. Może nawet szkoły i przedszkola? Super tak być marudzących pasożytem.

 18. Anonim pisze:

  Bardzo dobra promocja miasta. Mam nadzieję, że w przyszłości Pruszków będzie się kojarzył z tym wydarzeniem jak Karowa.

 19. W pisze:

  Super

 20. As pisze:

  Rewelacja, mam nadzieję, że Pruszków do harmonogramu wejdzie już na stałe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły