Bavi potrzebuje właśnie Ciebie!

Art. Sponsorowany

Każdy moment jest dobry, aby coś zmienić – także pracę. A jeśli to jest zmiana na lepsze, to tym lepiej! Masz teraz szansę na taką zmianę, bo przedszkole Bavi poszukuje pracownika!

Przedszkole Bavi znajduje się w Pęcicach. Jest częścią kompleksu, w skład którego wchodzi teren rekreacyjno-sportowy, duży plac zabaw, boisko, korty tenisowe i farma. Dzięki specjalnemu programowi dydaktyczno-wychowawczemu, dzieci mogą radośnie przeżyć swoje dzieciństwo, ciekawie spędzić czas, skorzystać z nauki języka angielskiego na wysokim poziomie oraz jak najlepiej przygotować się do dalszej nauki w szkole.

Bavi poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. Jakie są wymagania? Wykształcenie kierunkowe (wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna) – minimum to ukończone studia I stopnia (licencjat). Dobrze, jeśli kandydat/kandydatka będzie mieć doświadczenie w pracy z dziećmi.

Co w zamian? Praca w młodym, ambitnym zespole z możliwością zamieszkania w Pruszkowie, w pobliżu przedszkola. Więcej o przedszkolu tutaj.

Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy przedszkole@bavi.com.pl lub kontakt telefoniczny 737 374 241.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.