Baseny letnie w Strzeniówce

Nadarzyn

Do Starostwa Powiatowego w Pruszkowie wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę basenów letnich w Strzeniówce. Jest to jedyna taka inwestycja na terenie naszego powiatu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, mieszkańcy Nadarzyna i okolicznych miejscowości będą mogli korzystać z obiektu już latem.

Przy ul. Działkowej w Strzeniówce powstaną dwa baseny zewnętrzne, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia i wodny plac zabaw. Projekt zakłada również budowę szatni, świetlicy, boisk plażowych do piłki nożnej i siatkowej oraz niezbędnego zaplecza i parkingu. Dojazd do kompleksu basenów letnich będzie od drogi powiatowej ul. Pruszkowskiej.

Pomysł na realizację inwestycji zrodził się z faktu, że Gmina Nadarzyn nie ma warunków do stworzenia miejsca do wypoczynku letniego nad wodą. Brak jest odpowiednich akwenów, które spełniłyby warunki sanepidu do kąpieli. Dlatego też budowa basenów rekreacyjnych stanowi doskonałą alternatywę.

MS/ Gmina Nadarzyn

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Baseny letnie w Strzeniówce”

 1. Meg pisze:

  Fantastycznie! Super sprawa. Nareszcie coś pożytecznego.

 2. m-ce pisze:

  świetnie! Michałowice zazdroszczą. Może gdyby pani wójt lubiła baseny tak jak nie lubi Lidla to by się dało;)

 3. Maślak pisze:

  Głupota do kwadratu.

 4. olo pisze:

  fajnie , tylko zaraz znajdą się pały którym dym z kuchni polowej będzie przeszkadzał , już tam bywają miłośnicy wegetariańskiego mięsa aaaaa hahahahahahahaha

 5. Oleg pisze:

  I tak oto spokojna Strzeniówka stanie się niespokojna za sprawą Januszu z Pruszkowa i okolic.no chyba że piwa nie będzie więc nie będzie po co przyjechać

 6. Zapora pisze:

  Brawo Nadarzyn. W Komorowie są warunki zalew który jest teraz oczyszczoany i duźo miejsca w okół niego, a gm.Micałowice ani myśli zrobić tam kąpieliska, powiat też. Poruszcie ten temat to moźe zmobilizuje gmine i powiat do działanie i zrobią kąpielisko.

  • Cytryn pisze:

   Zalew w Komorowie to zbiornik retencyjny na którym prawo wodne jak na razie zakazuje budowy kąpielisk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły