Lokalne kąpieliska i odkryte baseny jeszcze nie działają. Ale jeśli chcielibyście się schłodzić i popływać to możecie już skorzystać z basenów w… Warszawie.

Park Wodny Moczydło, zlokalizowany na Woli przy ulicy Górczewskiej 69/73, oferuje wiele atrakcji. Znajduje się tam basen rekreacyjny z wodnym placem zabaw o powierzchni prawie trzech tysięcy metrów kwadratowych. Na odwiedzających czekają trzy zjeżdżalnie, sztuczna rzeka oraz 50-metrowy basen. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw i brodzik.

W tym sezonie dostępne są również depozyt, wypożyczalnia leżaków, przebieralnie, prysznice, stojaki rowerowe oraz strefa gastronomiczna z food truckami. Park Wodny Moczydło jest otwarty codziennie w godzinach 9-19.

Baseny letnie w Ośrodku Inflancka, przy ulicy Inflanckiej 8, również oferują wiele atrakcji. Oprócz 50-metrowej zjeżdżalni i trzech brodzików, w tym roku pojawiły się letnie pawilony, depozyt, wypożyczalnia leżaków, przebieralnie, prysznice oraz taras widokowy.

Dodatkowo, organizowane będą różnorodne wydarzenia, takie jak warsztaty animacyjne, edukacyjne zajęcia informacyjne, ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy, zajęcia jogi, nauka pływania dla najmłodszych oraz aqua zumba. Na Inflanckiej przewidziano również zajęcia dla seniorów. Pływalnia letnia będzie otwarta codziennie od 10 do 20 w czerwcu i lipcu, a od 10 do 19 w sierpniu.

Wstęp do parków wodnych jest płatny, a bilety można kupić także przez internet za pośrednictwem strony Aktywnej Warszawy.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i skorzystania z licznych atrakcji oferowanych przez warszawskie baseny letnie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Baseny już czynne, ale w Warszawie”

  1. tomo pisze:

    a kiedy otwarcie w Piastowie?

  2. adam nieobiektywny pisze:

    czyżby dlatego że w warszawce jest więcej innostrańców ?? rodacy i ich rodziny nie zasługują na takie luksusy bo muszą więcej pracować aby utrzymywać całą resztę ludzików ze swoich podatków . no chyba że jest inaczej ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły