Barbórka w Pruszkowie: sprawdź utrudnienia w komunikacji

Pruszków

Już dziś o godz. 17.30 w Pruszkowie wystartuje 60. Rajd Barbórka. Niestety mieszkańcy musza liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Na utrudnienia związane z rajdem musza przygotować się mieszkańcy i kierowcy. W piątek od godz. 12.00 do godz. 23.00 z ruchu zostaną wyłączone ulice Sienkiewicza, fragment Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej od ul. Wojska Polskiego do ul. Sienkiewicza, Staszica, Gomulińskiego, Działkowa (tunel) Południowa oraz ul Bryły.

Utrudnienia czekają również pasażerów pruszkowskiej komunikacji. Od godz. 13.00 autobusy linii 1, 2, 4, 5, 6 oraz 7. Te linie będą kurować na zmienionej trasie. Poniżej zamieszczamy szczegóły:

LINIA 1 – będzie kursowała w kierunku: PKP Pruszków na trasie skróconej (ostatni przystanek Pałacyk Sokoła). Powrót ulicami Kościuszki – Wojska Polskiego – Powstańców – Plantowa – OSIEDLE STASZICA. Zawiesza się funkcjonowanie przystanków PKP Pruszków, ZUS oraz Powstańców.

LINIA 2 – będzie kursowała w kierunku Komorowa: ul. Powstańców i ul. Chopina (z dodatkowymi przystankami Ołówkowa, Moniuszki oraz Pałacyk Sokoła), powrót al. Wojska Polskiego i ul. Powstańców (z dodatkowymi przystankami Kościuszki Wojska Polskiego, Ołówkowa).

LINIA 4 – będzie kursowała na trasie OSIEDLE STASZICA – Wojska Polskiego – Przyszłości – Przejazdowa – WKD PRUSZKÓW. Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków Jasna, Pułaskiego, Rondo ks. J. Popiełuszki, Akacjowa oraz Bryły.

LINIA 5 – będzie kursowała w kierunku Malich, ul. Powstańców i ul. Chopina (z dodatkowymi przystankami Ołówkowa, Moniuszki oraz Pałacyk Sokoła), powrót al. Wojska Polskiego oraz ul. Powstańców (z dodatkowymi przystankami Wojska Polskiego, Ołówkowa).

LINIA 6 – będzie kursowała w kierunku Ożarowa Mazowieckiego Powstańców i ul. Chopina (z dodatkowymi przystankami Ołówkowa, Moniuszki oraz Pałacyk Sokoła), powrót al. Wojska Polskiego oraz ul. Powstańców (z dodatkowymi przystankami, Wojska Polskiego, Ołówkowa).

LINIA 7 – będzie kursowała na trasie skróconej w kierunku PKP Pruszków ostatni przystanek Wojska Polskiego. W kierunku Piastowa początkowy przystanek Ołówkowa. Zawieszone będą przystanki: Pułaskiego, Urząd Skarbowy, Moniuszki, Pałacyk Sokoła, PKP Pruszków, ZUS oraz Powstańców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Barbórka w Pruszkowie: sprawdź utrudnienia w komunikacji”

 1. Będzie głośno, będzie radośnie. Znów przetańczymy raze. pisze:

  To jest tzw. ,,dotykanie miasta” przez p. prezydenta nie mylić z królem Midasem)

 2. Won pisze:

  Na szczęście jest jeszcze normalna część społeczeństwa, która interesuje się prawdziwym sportem i motoryzacja. Reszcie proponuje ogolić pupkę, zapakować błyszczyk w torebeczkę i na tęczowy marsz …

 3. Halski Olgierd pisze:

  Najlepiej jakby nic nie było w mieście. A później gadanie Panie prezydencie dlaczego nic się nie dzieje. Dajcie sobie na wstrzymanie. To tylko jeden wieczór.

 4. Nulka pisze:

  Ludzie, opanujecie się. Jak nic się w mieście nie dzieje to źle, jak wydarzenie godne uwagi ( nie tylko dla fanów motoryzacji) to tez źle. Jak wam przeszkadza to wynieście się w Bieszczady, tam cicho i spokojnie tylko wilki wyją.

 5. parzniewianin pisze:

  Dziś przed 14 już sprawdziłem. Z Parzniewa na Waryńskiego 55 min. Zamykaja pól miasta tylko po to żeby paru oszołomów mogło papalic gumę.

 6. oburzony pisze:

  Panie Prezydencie Makuch, proszę organizować sobie takie imprezy w koło swojego domu a nie utrudniać paru tysiącom ludzi życie dla własnej promocji. Zbliżają się wybory. Ja deklaruję, że na tę klikę głosować nie będę.

  • Rodowity pisze:

   Przecież mieszka w Pruszkowie. To dlatego robi. I chwała mu za to. Najlepiej jakby nic nie było.

 7. Hołowczyc pisze:

  A prezydent na służbowej skodzie pojedzie z nr1? Jeśli nie,to żadna atrakcja.Proszę przywrócić ruch uliczny.

 8. Jej pisze:

  Nie ma to jak utrudniać mieszkancon życie w piątek kiedy jest największy ruch xd

  • Demo pisze:

   Przemyślana infrastruktura drogowa w Pruszkowie, sprawiła, iż jedyną dostępna drogą do domu jechałem 35 min (3,5km). Pruszków to dno!

 9. WPR pisze:

  Komunikacyjna masakra, czemu nie można bawić się w rajdy w dni wolne od pracy?

 10. Brwinowianin24_i pół pisze:

  Ciekawi mnie tylko co w przypadku jeśli któryś z uczestników rajdu ulicznego uszkodzi infrastrukturę, np. tynk w tunelu czy jakiś budynek?
  Kto będzie wówczas za to płacił i czy zostanie naprawione , czy może już tak zostanie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły