Autor z Pruszkowa na targach książki

Region

Alef Stern będzie podpisywał książkę „Pola Laska” na Targach Książki wPałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 22-23 maja 2010 roku w godzinach 12:00 - 16:00 (stoisko 267).

Alef Stern, autor ubiegłorocznego bestsellera wydawniczego: „Pola Laska czyli upadek kości pospolitej rzeczy” jest mieszkańcem Pruszkowa.

Alegoryczna i groteskowa debiutancka powieść zakwalifikowana została do Literackiej Nagrody Europy Środkowej ANGELUS za 2009 rok. Miejscem akcji jest Chamowo Podburaczane, prowincjonalne polskie miasteczko rządzone przez „elicinę”, małomiasteczkowych oligarchów, którym „chodzi o stołki”. Tworzą oni Grupę U Władzi Wiszącą Na Amen – o strukturze mafijnej, takich metodach i o wspólnej „rzezimiejskiej kieszeni”. Na wskroś skorumpowana, jeśli trzeba zbrodnicza, władza jest bezkarna i w miasteczku może wszystko…

Książkę będzie można kupić w promocyjnej cenie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.