Areszty za rozbój w hotelu

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego potrzebowali zaledwie dwóch dni na zatrzymanie trzech osób podejrzanych o dokonanie rozboju. Funkcjonariusze potwierdzili, że dwóch mężczyzn i kobieta zaatakowali pokrzywdzonego w hotelu i zabrali mu pieniądze oraz telefon.

Działania operacyjne grodziskich policjantów po zaledwie dwóch dniach od uzyskania zgłoszenia o rozboju doprowadziły funkcjonariuszy do podejrzanych o udział w przestępstwie. Po ustaleniu adresu podejrzanych mundurowi wybrali się do sąsiedniego powiatu pod wskazany adres. Zatrzymali tam kobietę i mężczyznę. Policjanci szybko ustalili, że pomagał im jeszcze jeden mężczyzna.

W trakcie policyjnych czynności dochodzeniowo-śledczych funkcjonariusze potwierdzili przebieg i okoliczności zdarzenia. – Z zebranych materiałów wynikało, że 45-latka spotkała się w hotelu z poznanym niedawno mężczyzną. Gdy odkryła, że posiada on przy sobie dużą sumę pieniędzy, zadzwoniła po kolegów, aby go okraść. Dwaj mężczyźni obezwładnili pokrzywdzonego, używając gazu i metalowej pałki, a następnie zabrali mu około 30 tysięcy złotych i telefon komórkowy – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Kobieta i obaj mężczyźni w prokuraturze usłyszeli zarzuty wspólnego dokonania rozboju. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 12 lat pozbawienia wolności. Prokurator skierował wniosek o tymczasowe aresztowanie zatrzymanych do grodziskiego sądu. Wobec całej trójki zastosowany został ten środek zapobiegawczy na 3 miesiące.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Areszty za rozbój w hotelu”

 1. dziękuję pisze:

  Fajnie , dziękuję bardzo że dzięki Wam jest bezpiecznie .

 2. Robot pisze:

  Hfbi

 3. Łukasz pisze:

  Ha ha ładnie ładnie?

 4. Wariat pisze:

  Do kopalni na trzy miesiące węgiel szuflą przrzucac wiezienie takim niepomorze

 5. Elka pisze:

  Nie do wiezienia tylko do kopalni do przerzucania węgla za darmo na trzy miesiące to najlepsza by była kara

 6. Mama ela pisze:

  Nie do wiezienia tylko do kamieniołomów za darmo żeby te trzy miesiące kamienie przrzucał i tyle w temacie

 7. robot pisze:

  Ciekawsze (dla policji) dlaczego ktoś posiada przy sobie taką gotówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły