Aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Grodzisk Maz.

Mieszkaniec gminy Błonie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W dodatku w aucie posiadał środki odurzające. Mężczyzna trafił do aresztu.

Policjanci z Błonia zatrzymali do kontroli kierowcę mazdy. Kiedy mieli już przystąpić do kontroli, mężczyzna nagle ruszył i zaczął uciekać mimo użycia przez policjantów sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Mundurowi rozpoczęli pościg.

W czasie pościgu mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Wówczas policjanci go zatrzymali. Podczas sprawdzania uciekiniera okazało się, że miał on zatrzymane prawo jazdy i był poszukiwany przez sąd i prokuraturę. Celem odbycia kary pozbawienia wolności.

– Podczas przeszukania samochodu, którym mężczyzna się poruszał, funkcjonariusze ujawnili środki odurzające i substancje psychotropowe. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko kilogram marihuany i amfetaminę – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Materiał dowodowy, który udało się zebrać w sprawie, pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków i niezatrzymania się do kontroli drogowej. – Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – dodaje Gromek-Oćwieja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków”

  1. chwała kokainu z ukrainu pisze:

    wymienione bardzo oględnie środki nie przyjechały do Polski przez zachodnią granicę ? ciekawe kiedy media ujawnią że wschodni szlak istnieje na prawdę ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły