Amatorzy drogich trunków w rękach policji

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 27-latka i jego 20-letniego kolegę. Mężczyźni są podejrzani o kradzieże drogich alkoholi z kilku sklepów działających na terenie powiatu grodziskiego.

Do grodziskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieżach drogich alkoholi z kilku placówek handlowych działających na terenie powiatu. Po analizie zebranych materiałów policjanci wytypowali podejrzanych i pojechali do ich miejsc zamieszkania. 27-latek i 20-latek trafili na komendę i zostali przesłuchani.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyźni najprawdopodobniej wspólnie okradali placówki handlowe z regionu. Obaj usłyszeli już zarzuty karne i przyznali się do popełnienia przestępstw. Za kradzieże grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze, czy zatrzymani nie mają na sumieniu podobnych czynów w innych sklepach.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Amatorzy drogich trunków w rękach policji”

 1. pacaN pisze:

  Znam ich. To paca i xiao ciao 7. Topią smutki w alkoholu bo nie znaleźli Dudy w asmecie. Często widać ich w stolicy jak prostytuuja się za butelkę najtańszego wina. Tym razem zachciało im się lepszych trunków. Szkoda mi ich, też chcieli zasmakować, a nie całe zycie tylko w rynsztoku.

 2. pacaN pisze:

  Utaplac ryje w szambie. I wypierdziec się na ryje śmierdzące.

 3. mały jurek pisze:

  może chcieli spędzić kilka wspólnych chwil z lampką wina przy kominku a wy przerwaliście im życiowe plany . może dzieci by z tego były albo miłość po grób.. to sarkazm oczywiździe 😉 nalegam na dodawanie informacji o narodowości sprawców chyba że cenzura wróciła i jedziemy po jedynie słusznej linii ?

 4. paca pisze:

  Nadzorować i karać.
  Surowo.
  To państwo otacza opieką jedynie konsumentów najtańszych alkoholi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły