Al. Marii Dąbrowskiej wyremontowana

Choć kierowcy już od kilku dni korzystają z al. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, to dziś odbyły się oficjalne odbiory tej inwestycji.

Przypomnijmy. 31 października 2023 r. odbyło się wprowadzenie na budowę wykonawcy zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 3115W – Al. M. Dąbrowskiej w Komorowie wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Waldemara i ul. H. Kotońskiego oraz przebudową jezdni drogi na odc. od ul. Podhalańskiej do dz. nr 584 (obręb Komorów Osiedle)”.

Natomiast w poniedziałek 24 czerwca odbyły się oficjalne odbiory tej inwestycji wraz z symbolicznym przecięciem wstęgi. W trakcie uroczystości otwarcia, Adrian Ejssymont Starosta Pruszkowski, Małgorzata Pachecka Wójt Gminy Michałowice oraz Członkowie Zarządu: Patryk Grabowski i Michał Pihowicz podkreślili znaczenie tej inwestycji dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców oraz podziękowali wszystkim zaangażowanym w jej realizację. W wydarzeniu udział wzięli również Sekretarz Powiatu
Pruszkowskiego Klaudia Sepioło, Radni Powiatu Pruszkowskiego: Aurelia Zalewska i Krzysztof Rymuza były starosta Powiatu Pruszkowskiego i obecny radny.

Zadanie obejmowało remont drogi powiatowej na odcinku prawie 1 km wraz z remontem skrzyżowań z drogami gminnymi, zjazdów i chodników. Przebudowę przeszły także skrzyżowania z ul. Waldemara i H. Kotońskiego – tu pojawiła się nowa sygnalizacja świetlna i chodniki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Al. Marii Dąbrowskiej wyremontowana”

 1. och pisze:

  brakuje sciezki rowerowej, a miejsca jest bardzo duzo , po polnocnej stronie alei

 2. róbta tak dalej twórzcie komisje przy każdym wójcie........ pisze:

  Rąsia buźka klapa goździk,rąsia buźka klapa goździk……………………………..

 3. Polka pisze:

  A kiedy uroczyste odsłonięcie ocieplanych bloków. Czy to nie są normalne, planowe pracę na rzecz miasta, gminy. Czy to PRL.

 4. mieszkaniec komorowa pisze:

  To dobrze, że po tylu latach nareszcie wyremontowano tą przeklętą nawierzchnię.
  Niestety jest parę „ale”:
  – nie jest równo, jadąc autem czuć, że jezdnia nie jest taka jak być powinna;
  -każdą studzienkę „czuć”. Jeśli teraz są one lekko zapadnięte, to co będzie za parę lat?

  • 🐷 pisze:

   Proponuje wysiąść z samochodu i przejść sie po chodniku, np dwie osoby z wózkiem aby sie minąć maja problem…. chodnik jest bardzo wąski.
   W ramach pochwały za remont …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły