Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 06 marca 2011 8:12 |
0
Region
W nocy z piątku na sobotę godzinach 22:00 – 6:00 funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy przeprowadzili akcję Stop – kontrola.
Policjanci z drogówki prowadzili kontrole w dwóch miejscach na terenie naszego powiatu. Sprawdzono 83 kierowców i ich pojazdy. Mundurowi nałożyli dwa mandaty karne: za brak uprawnień do kierowania oraz za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Zatrzymano również dwóch kierowców, którzyusiedli za kierownicę po spożyciu alkoholu.
Policja zapowiada, że w najbliższym czasie będzie przeprowadzać podobne kontrole.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz