Aby czuć się lepiej. Warsztaty dla zdrowia i dobrego samopoczucia w Pruszkowie.

Pruszków

Miasto Pruszków zaprasza na bezpłatne warsztaty dla mieszkańców w ramach działań postcovidowych. Rozmaite zajęcia skierowane są do różnych grup wiekowych.

Warsztaty prozdrowotne już ruszyły. W ofercie miasta są także inne zajęcia dla młodzieży, dzieci, rodziców małych dzieci, czy seniorów.

Warsztaty to dobrze spędzony wolny czas – zwłaszcza, jeśli prowadzą je specjaliści w dziedzinie dbałości o kondycję psychiczną i fizyczną. Zajęcia są bezpłatne. Poniżej prezentujemy listę dostępnych warsztatów:

Zdrowa i piękna skóra oraz pewność siebie – skierowane do kobiet powyżej 25. roku życia. Dwa bloki tematyczne: pielęgnacja i nauka makijażu.

Ubrana w pewność siebie – skierowane do kobiet w każdym wieku. Budowanie pewności siebie poprzez rozmowy coachingowe, ćwiczenia rozwojowe, inspiracje i inne ciekawe sposoby.

Zadbaj o zdrowie – skierowane do kobiet w ciąży, rodziców dzieci do lat 3 (warsztaty bez dzieci), rodziców dzieci do lat 6, seniorów oraz dorosłych i młodzieży. Elementem zajęć będą ćwiczenia oddechowe i kinezjologiczne, aby zadbać o swój dobrostan, pozytywny stan emocjonalny oraz zwiększenie koncentracji uwagi i poprawienie efektywności zarządzania czasem.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Szczegóły, daty oraz linki do zapisów znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.