68 wniosków w BO Pruszkowa

Pruszków

Mieszkańcy Pruszkowa do Budżetu Obywatelskiego na 2025 r. zgłosili aż 68 wniosków. Teraz pomysły muszą przejść weryfikację.

Budżet obywatelski przypadł do gustu mieszkańcom Pruszkowa. Za nami już sześć edycji, które z roku na rok cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie ponieważ do „rozdania” jest aż 2,1 mln zł na realizację projektów zgłoszonych przez mieszkańców.

W wyznaczonym terminie mieszkańcy złożyli aż 68 projektów. — Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Pruszkowa za aktywny udział w zgłaszaniu projektów. Obecnie rozpoczął się proces ich weryfikacji .Ostateczną listę projektów wybranych do głosowania poznamy do 29 maja 2024 – podkreśla pruszkowski magistrat.

Listę projektów, które zostaną poddane głosowaniu poznamy 29 maja. Samo głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego odbędzie się w dniach 31 maja – 25 czerwca. Jego wyniki do 15 lipca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “68 wniosków w BO Pruszkowa”

  1. Mariusz pisze:

    kiedy powstanie teren rekreacyjny przy papierni który wygrał w zeszłym roku?

  2. 😜😜😜 pisze:

    Dobrym pomysłem zrealizowanym było umieszczenie na terenie Pruszkowa dozowników z workami na psie odchody szkoda że od co najmniej dwóch lat nie ma w nich worków .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły