Praca w Pruszkowie.

Art. Sponsorowany

Jesteśmy grupą firm wyznających te same wartości – odpowiedzialność, uczciwość, profesjonalne podejście do Klientów, transparentność i wzajemny szacunek - to dla nas kluczowe elementy dobrej współpracy. Poszukujemy osób, które chcą do nas dołączyć i pracować z nami, z radością i satysfakcją. Do naszych zespołów w 4Values, Li Parie, Madsisters oraz Haasta poszukujemy skarbów - osób komunikatywnych, nastawionych pozytywnie, energetycznych i dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Jeśli te wartości nie są Ci obce, zależy Ci na pracy w zgranym, dobrym zespole, liczy się dla Ciebie miejsce pracy – czyli nasz Pruszków,  a przed wszystkim chcesz być częścią stabilnej organizacji – zgłoś się do nas.

Działamy w branży logistycznej, odzieżowej i filmowej. Szukamy osób do pracy w biurze, na produkcji i magazynie. Na co dzień dużo się u nas dzieje – zamówienia, realizacje, wysyłki. Nasi Pracownicy są z nami dlatego, że mamy jasno ustalone zasady współpracy, jesteśmy uczciwi względem siebie, wymagamy zaangażowania – ale w zamian dajemy ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, dobre warunki pracy i pozytywną atmosferę pracy, a możliwość rozwoju jest u nas faktem, nie teorią.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska wymienione w ogłoszeniu poniżej.

 Czekamy na Twoje cv i może właśnie na Ciebie.

hr@liparie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.