Monika - 31 letnia mama, która łączy pracę zawodową z wychowaniem sześcioletniego syna. Natalia – 27 letnia kobieta, która większą część dnia poświęca pracy w międzynarodowej korporacji.

Obie niezadowolone ze swojego wyglądu pragnęły zmienić się nie tylko dla bliskich i przyjaciół, ale przede wszystkim dla siebie. Trudno zliczyć ile razy już próbowały i wciąż się nie udawało. Tym razem los im sprzyjał, bo właśnie one wygrały udział w metamorfozie ogłoszonej przez NaturHouse Pruszków i Salon Piękne Włosy Katarzyny Kurzaj.

Najdłuższym etapem przemiany była zmiana nawyków żywieniowych naszych uczestniczek. Stało się to możliwe dzięki odpowiedniej suplementacji i diecie opracowanej specjalnie dla nich przez Panią Wioletę Gizę z NaturHouse. Monika i Natalia przekonały się, że właściwy, indywidualny plan odżywiania poprzedzony medycznymi badaniami, to oprócz konsekwencji podstawa sukcesu. W ciągu sześciu tygodni stosując zalecenia dietetyka i wspomagając je regularnymi ćwiczeniami Panie uzyskały rewelacyjny wynik tracąc po 5 i 6 kg.

Podczas sześciotygodniowego programu Moniką i Natalią opiekowały się również stylistki z salonu Katarzyny Kurzaj dbając o odżywienie ich włosów oraz pielęgnację dłoni. Największe emocje obu Pań wzbudzał jednak ostatni etap metamorfozy. Tylko właściwie dobrany do urody i karnacji, kolor oraz fryzura mogą podkreślić wyjątkowość kobiety. Katarzyna Kurzaj bezbłędnie wybrała tonacje i najlepsze kosmetyki tak, aby włosy stały się zwracającym uwagę elementem urody. Profesjonalny makijaż wykonany przez Kingę rozświetlił blaskiem twarze i pokazał to,co w nich najpiękniejsze. O dłonie zadbała Monika wykonując manicure hybrydowy w najmodniejszych w tym sezonie kolorach.

Całości dopełniły stylizacje, które przygotowała Pani Olimpia właścicielka pruszkowskiego butiku Dominika. Umiejętnie dobrała modne, podkreślające atuty sylwetek sukienki i eleganckie, jakże ważne w każdym stroju buty. Piękny wygląd zawsze budzi uśmiech zadowolenia kobiet.

Po metamorfozie: Monika i Natalia chcą kontynuować kurację w NaturHouse, czują się świetnie, lepiej śpią i mają więcej energii życiowej. Obie też chcą dbać o swoje nowe stylizacje. NaturHouse Pruszków, Katarzyna Kurzaj Piękne Włosy, butik Dominika zostały utwierdzone, w przekonaniu, że kompleksowa metamorfoza daje uczestniczkom największe zadowolenie .

Jeśli chcecie przejść taką przemianę jak Monika i Natalia zapraszamy: Wioleta Giza, Katarzyna Kurzaj i Olimpia Iżycka.

Katarzyna Kurzaj
Piękne Włosy
Pruszków
ul. Hubala 7
tel. 22 759 82 82

Natur House
Pruszków
Armii Krajowej 34
tel. 736 093 204

Butik Dominika
Pruszków
Bolesława Prusa 42
tel. 600 059 078

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.