50 tys. zł w bonach łupem złodzieja

Region

Policja zatrzymała mężczyznę, który dokonał kradzieży wielu przesyłek z bonami towarowymi w łącznej wartości 50 tys. zł.

31-letni Mariusz F. to były już pracownik magazynu, w którym składowano paczki i przesyłki firm kurierskich. Mężczyzna „wpadł”, gdy jego przełożony przeglądał monitoring. Kamera uwieczniła kradzież. Kierownik magazynu poinformował policję, która zatrzymała złodzieja.

W toku postępowania wyjaśniającego okazało się, że Mariusz F. cztery razy dopuścił się kradzieży na terenie magazynu. W sumie ukradł bony o łącznej wartości 50 tys. zł. Ponadto podczas zatrzymania policja znalazła u Mariusza F. torebkę z amfetaminą.

Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata. Ponadto musi zapłacić grzywnę i naprawić wyrządzone szkody. Złodziej został objęty dozorem kuratora.

Policja szuka jeszcze Marcina F., który był zamieszany w sprawę. Ten, gdy dowiedział się o zatrzymaniu Mariusza F., zaczął się ukrywać.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.