Wiadomości

50 lat minęło…

50 lat minęło…

Autor artykułu: red. | 11 września 2021 12:00 |

0
50 lat minęło… Grodzisk Maz.

Średnia długość trwania małżeństwa w Polsce to 15 lat. Oni jednak postanowili podwyższyć poprzeczkę. W ubiegłą środę Grodzisk Mazowiecki uhonorował pary za długoletnie pożycie małżeńskie.

11 par z Grodziska Mazowieckiego otrzymało cywilne odznaczenie państwowe – medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jest ono nadawane przez prezydenta RP. Odznaczenia wręczył burmistrz Grodziska Mazowieckiego – Grzegorz Benedykciński.

Na oficjalnym facebookowym fanpage Grodziska czytamy – Składamy najserdeczniejsze życzenia naszym grodziskim parom małżeńskim. Gratulujemy tak długiego „stażu”, ponad 50 lat. Wszystkiego najlepszego!

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest przyznawany parom, które nieprzerwanie przeżyły w jednym związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Odznaczenie zostało ustanowione w 1960 roku.

Wszystkim parom gratulujemy cierpliwości do siebie i życzymy dużo miłości oraz wytrwałości!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama