5 lat za złamanie trzech czynnych zakazów kierowania pojazdami

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 31-latka, który kierował pojazdem mimo trzech czynnych zakazów. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Poranek 14 listopada okazał się pechowy dla 31-letniego kierującego renaultem. Został on zatrzymany do kontroli przez policjantów.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna posiada trzy czynne zakazy prowadzenia pojazdów wydane przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Obowiązują one od maja tego roku do maja 2025 roku.

Żeby tego było mało 31-latek prowadził pojazd bez ważnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali zatem także dowód rejestracyjny renaulta.

Za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 31-latek wkrótce usłyszy zarzut.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “5 lat za złamanie trzech czynnych zakazów kierowania pojazdami”

  1. Xiao Ciao 7 pisze:

    Ja bym mu wymierzył karę codziennego taplania ryja w łanie. Spuszczałbym do szamba,by się poczuł jak prawdziwy śmieć.

  2. Robert pisze:

    Ja pierd…. e ile lat trzeba bylo czekac , zeby wreszcie były podejmowane logiczne decyzje. Teraz jeszcze konsekwencje prawne dla przestepcow w togach za drugie i trzecie decyzje o zakazie prowadzenie bez sprawdzenia historii tego bandyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły