35-latek odpowie za posiadanie amfetaminy

Uncategorized

Policjanci z pruszkowskiej patrolówki w nocy z 20 na 21 grudnia zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze w trakcie nocnego patrolu ulicy Plantowej zwrócili uwagę na jeden z pojazdów i postanowili zatrzymać jego kierowcę do kontroli. Okazało się, że 35-latek miał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Tam po przeprowadzeniu policyjnych czynności został osadzony w areszcie.

Wstępne badanie znalezionej przy 35-latku substancji wykazało, że jest to amfetamina. – 35-latek usłyszał już zarzut złamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “35-latek odpowie za posiadanie amfetaminy”

 1. kpt. bomba pisze:

  Głupek mógł to na szybko wtulić i tyle by mu zrobili . dilerka w Pruszkowie osiągnęła poziom -10 . z takim IQ handlarzy to wyłapanie ich przez Policjantów to kwestia czasu . Policji serdeczne podziękowania za oczyszczanie miasta i życzę dalszych sukcesów .

 2. Mirek pisze:

  No i. UJ śniegu w te święta nie będzie

 3. Sandra pisze:

  Zachodzi pytanie jaki był powód kontroli pojazdu? Jaka podstawa prawna i faktyczna?

  Nie mają prawa zatrzymywać i kontrolować ludzi na podstawie swojego widzimisię.

  • Mychajło pisze:

   Podstawą prawną były podejrzenia funcjonariusza, że legitymowany mógł być poszukiwany. Społeczniaki ciągle tego nie rozunieją i często sapią przy weryfikacji danych. Nie opłaca się.

  • Szupli pisze:

   Doucz się. Podstawa prawna dla rutynowej kontroli drogowej to ustawa z 20 czerwca 1997 r. – prawo o ruchu drogowym. O uprawnieniach policjanta i niektórych innych podmiotów w czasie kontroli ruchu drogowego można przeczytać w dziale V, w artykule 129 rozdziału 1.

  • Wilku Starszy pisze:

   Jak widać, mieli. A jak w bagażniku byłaby obcięta głowa albo genitalia to też byś pytała o podstawę prawną i faktyczną?

 4. Gosc pisze:

  A komendant policji wywalił granatnik i prokuratura uważa go jako poszkodowanego. Błazenada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły