32-latek odpowie za kradzież przyczepy kempingowej

Pruszków / Urzut

Nadarzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież przyczepy kempingowej. Przestępca odpowie za swój czyn.

Na początku listopada 2020 roku w miejscowości Urzut, w powiecie pruszkowskim, doszło do kradzieży przyczepy kempingowej. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o przestępstwie. Śledztwem zajęli się policjanci z Nadarzyna. – Działania funkcjonariuszy doprowadziły do odnalezienia przyczepy w Piasecznie, w kilka dni po kradzieży. Odzyskane mienie powróciło do właściciela. Policjanci dokładnie zweryfikowali wszystkie uzyskane i zebrane w tej sprawie informacje, które doprowadziły ich do ustalenia sprawcy. W sobotę 1 maja funkcjonariusze udali się do Warszawy na ul. Elektoralną, gdzie zatrzymali 32-letniego obywatela Libanu. Zatrzymany przyznał, że pod pretekstem obejrzenia wystawionej na sprzedaż przyczepy kempingowej „odwiedził” posesję, wyrażając chęć jej kupna. Po jego wizycie, w nocy przyczepa zniknęła – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał – dodaje.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.