25-latek z 12 zarzutami

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 25-latka, który zniszczył karoserię 12 aut. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Niemiła niespodzianka spotkała właścicieli samochodów zaparkowanych na pruszkowskich ulicach. Zostały one porysowane przez 25-latka – jedno auto w październiku, kolejnych 11 – na przełomie listopada i grudnia. Straty wyniosły ponad 19 tys. zł.

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, zajęli się ustaleniem sprawcy. Analiza zebranych informacji doprowadziła ich do 25-letniego mężczyzny, którego natychmiast zatrzymali.

Po zebraniu materiału dowodowego, pruszkowscy dochodzeniowcy przedstawili mężczyźnie 12 zarzutów uszkodzenia mienia, do których się przyznał – relacjonuje kom. Karolina Kańka z KPP w Pruszkowie.
Za uszkodzenie mienia zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 24

24 odpowiedzi na “25-latek z 12 zarzutami”

 1. Agnieszka pisze:

  Szkoda ze.zatrzymali człowieka , który chciał dać nauczkę kierowcom parkowanie w Pruszkowie to jakaś patologia, prawie na pasach, gdzie nie widać jak osoba nizszegonwzrostu chce przejsc przez ulice i jest zagrożona bo jej nie widać, albo spacer z wózkiem to jest dopiero slalom gigant trochę po chodniku, trochę po ulicy, bo hrabstwo na chodniku parkuje proszę się udać w okolice galerii, kierowcy w Pruszkowie są bezkarni, czasami sama był porysowała tu i ówdzie, zaznaczam, że jeżdżę na codzień samochodem, ale staram się pamiętać, że nie jestem pępkiem tego świata.

  • Juźo pisze:

   Trzeba było zostać na wsi tam kumbajn przy szosie by nie przeszkadzał, a nie miejskiego życia się zachciało w bloku i teraz marudzenie bo się słoje sprowadziły…

   • z Pruszkowa pisze:

    Akurat tu kobieta ma rację, a pochodzenie niewiele ma tu do rzeczy. Pod galerią to faktycznie patologia z parkowaniem, parking podziemny, naziemny, ale i tak znajdą się tacy, którym na parking nie po drodze, najlepiej na chodniku zaparkować. Tak zwana samochodoza wychodzi niektórym z butów, byle jak, byle gdzie, nie widząc nic poza własnym nosem, ja tylko na chwilę, w szczególności to ulubione tłumaczenie tych, którzy stają na miejscach dla inwalidów lub zastawiających komuś wyjazd.

   • Wprr pisze:

    Przyjeżdżają tutaj ludzie z większych, starszych miast niż Pruszków. 100 lat temu tutaj dziki biły się z sarnami , bo był las.

  • Anonim pisze:

   Masz jakieś dowody, ze uszkadzał tylko samochody łamiące przepisy i powodujące zagrozenie na drodze czy jesteś zwykłą suką bez szkoły?
   Dodatkowo nawet jeżeli tak to wciąż uszkadzanie cudzego mienia jest nielegalne.
   Zgaduję że jesteś tym zawali drogą co to zawsze jest sprawcą korków bo zbyt wolno i niebezpiecznie jeździ a parkując nie umiesz trafić miedzy linie i zajmujesz dwa miejsca parkingowe.

  • Anonim pisze:

   Spacerowałem z wozkiem nie raz i mając dwojke dzieci dokładnie trzy razy zdarzyło mi się, ze źle zaparkowany samochód uniemożliwiał mi przejście, jeden z tych samochodów miał zresztą już mandat za złe parkowanie, a pozostałe dwa miały nacharane na klamkę.
   Dodatkowo jako pieszy też nie widzę tych matek biegających z narażeniem życia po ulicy bo na chodniku nie ma miejsca. Następnym razem zrob to po ludzku poczekaj aż bombelek się zesra i przyklei to na samochód, nie ma zadnego powodu niszczyć, to nic nie da kierowca slusznie założy, ze piesi to małpy nie zasługujące na szacunek i konflikt będzie sie dalej zaogniał.

  • Anonim pisze:

   Jeżeli jeździsz tak jak piszesz to pewnie niejedno auto juz zarysowałaś…

  • Mieszkaniec pisze:

   Agnieszka juz dawno tutaj nie mieszka..:-)

  • Wiki pisze:

   Niestety, ale w jedną noc było popsuto 10 aut, porządnie stojących pod blokiem blisko ul 3 mają. Jedno z nich nalezalo mojej koleżance. Poprostu rano się obudziła i zobaczyła 10 zarysowanych samochodów w rząd. I to nie jest normalne, prawda?

 2. Marika pisze:

  Niezwłocznie zatrzymali?
  Tylko,że porysowane były auta od kilkunastu lat,a dopiero teraz kogoś zlapali

 3. Misiek pisze:

  Pruszkowski Banksy

 4. Anonim pisze:

  A skąd pan był?

 5. Anonim pisze:

  U nas pod domem było zniszczone 10 samochodów, na każdym była wyrysowana cyfra. Czy to ta sytuacja?

 6. dsad pisze:

  straty 19k? Przecież wymiana maski w ASO dla sensownego samochodu kosztuje w okolicach 15000zł + jeszcze koszty samochodu zastępczego lub taksówek

 7. robot pisze:

  Grozi 5 lat a dostanie ile?

  • Juźo pisze:

   Odśnieżanie chodników

  • Anonim pisze:

   Mam nadzieję, że sąd zauważy, ze to nie był jeden czyn uszkodzenia mienia i za kazdy z 12 wybryków wymierzy słuszną karę 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły