2 mln zł na centrum medyczne

Nadarzyn

Budowa nowej siedziby Centrum Usług Medycznych w Nadarzynie postępuje. Tymczasem władzom gminy udało się pozyskać dofinansowanie na budowę obiektu. Mowa tu o kwocie 2 mln zł.

Gmina Nadarzyn stawia na zdrowie. Nowy budynek centrum medycznego powstaje przy przy ulicy Granicznej . W nowym ośrodku przewidziany jest podział na tzw podstawową opiekę zdrowotną, część specjalistyczno – diagnostyczną i rehabilitację. Dodatkowo znajdą się tam gabinety dla osób chorych, będą miały oddzielne ciągi komunikacyjne w stosunku do poradni małego dziecka, czy medycyny pracy.

Usytuowanie CUM przy nowo wybudowanym Parkuj i Jedź w Nadarzynie przy ulicy Granicznej stworzy możliwość swobodnego parkowania dla wielu pacjentów i pracowników ośrodka, a także umożliwi dostęp do opieki medycznej osobom korzystającym z gminnego transportu publicznego.

Koszt budowy nowej przychodni to aż 18 mln zł. Nie dziwi wiec fakt, że władze gminy starają się pozyskać środki zewnętrzne na tę inwestycję. W ostatnim czasie gminie udało się otrzymać dofinansowanie na budowę. Mowa tu o kwocie 2 mln zł. To pieniądze, które na tę inwestycje przekazał samorząd województwa Mazowieckiego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “2 mln zł na centrum medyczne”

  1. Jack pisze:

    Tutaj będą leczyć chorych ludzi zatrutych tirami przez drogę, paszkowiankę którą Pan chce budować i wyciąć okoliczne płuca, czyli las Komorowski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły