16 października rusza rejestracja sztabów WOŚP!

Region

Niewiele czasu pozostało do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W połowie października startuje rejestracja sztabów.

W styczniu odbędzie się 32. Finał WOŚP. Już w październiku rusza rejestracja sztabów. Organizatorzy lokalnych Finałów mogą zgłaszać swoje sztaby od 16 października do 20 listopada. Wszystkie szczegóły dotyczące sztabów będą dostępne na stronie WOŚP. Również w październiku poznamy medyczny cel zbiórki.

32. Finał zaplanowano na 28 stycznia 2024 roku – czyli ostatnią niedzielę stycznia. Hasłem będzie ogłoszone na lipcowej konferencji podsumowującej przygotowania do Najpiękniejszego Festiwalu Świata – „Tu wszystko gra OK!”. W grudniu natomiast ruszą pierwsze aukcje.

Podczas poprzedniego finału zebrano ponad 243 mln zł. Za tę kwotę fundacja zakupiła 475 urządzeń za ponad 193 ml zł. Sprzęt posłużył do szybszej diagnostyki. – Pod koniec października Fundacja WOŚP zrealizuje 67. Konkurs Ofert, w ramach którego dla placówek w całej Polsce kupować będzie kolejny sprzęt do walki z sepsą – urządzenia do oznaczania lekowrażliwości (i ewentualnie identyfikacji) bezpośrednio z dodatniej próbki krwi – dodają organizatorzy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “16 października rusza rejestracja sztabów WOŚP!”

  1. Anonim pisze:

    O żebrak się budzi.

  2. Brwinowianin pisze:

    Precz z komuną i nieoprocentowanym zyskiem bez kontroli.
    Może Polacy to niezbyt rozumieją, ale coś takiego możliwe jest tylko w Polsce żeby bogacić się na legalu ponad prawem.
    My Polacy powinniśmy w obecnych czasach raczej zbierać pieniądze na polską armię, którą PO-(KO)-PSL likwidowało kiedy rządzili .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły