1049 km w jeden dzień pociągami Kolei Mazowieckich

Region

Karol Pakuła, mieszkaniec Pruszkowa będzie bił rekord przejechanych kilometrów pociągami Kolejami Mazowieckimi na bilecie dobowym.

Nietypowe wyzwanie postawił sobie mieszkaniec Pruszkowa Karol Pakuła. 2 lipca będzie bił rekord przejechanych kilometrów pociągami Kolei Mazowieckich na bilecie dobowym. Obecny rekord należy do Piotra Goszczyckiego i wynosi on 1001 km.
Początek wyzwania nastąpi w Warszawie o 5:03 , a zakończy się o godzinie 4:59 również w Warszawie. Planowy łączny czas jazdy pociągami wynosi 17h 27 min, dystans 1049 km, 10 przesiadek, a całkowity czas wydarzenia 23 h 56 min. Koszt 26,65 zł na bilecie z ulgą 35 %.

Relację z wydarzenia znajdziecie tutaj.

Życzymy powodzenia ?

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “1049 km w jeden dzień pociągami Kolei Mazowieckich”

 1. Tomek pisze:

  Znając punktualność KM to z rekordu nici. Spóźni się 5minut i jeszcze dostanie mandat jak go kanary złapią bo mu się bilet dobowy skończy ?

 2. J.K. Pindolek pisze:

  No, a jak Budyń wygra to będzie wam te pociągi na plecach nosić <3

 3. Marta pisze:

  Trzymam kciuki ❤

 4. dsada pisze:

  co za masochista, 17 godzin bez klimy w śmierdzącym syfie z polakami robakami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły