Zwęglone zwłoki w spalonym samochodzie

Milanówek

Do tragedii doszło w nocy z 15 na 16 grudnia w Milanówku, na jednym z parkingów przy ul. Królewskiej. Gdy strażacy ugasili płonący samochód, w środku znaleźli... zwęglone zwłoki.

O sprawie poinformował nas czytelnik Andrzej. – Minionej nocy około godz. 2.00 w Milanówku doszło do płonął samochód, który stał na parkingu przy Biedronce. Jest tam obok taki plac z choinkami. Podobno po ugaszeniu pojazdu w środku znaleziono zwłoki. Na miejscu było kilka wozów strażackich – opisuje.

Policja potwierdziła te informacje. – Przy ul. Królewskiej w Milanówku spalił się samochód. Po ugaszeniu pożaru przez strażaków niestety znaleziono wewnątrz auta zwęglone zwłoki – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na ten moment nie posiadamy szczegółowych informacji w tej sprawie. Jej wyjaśnieniem zajmie się prokuratura – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.