Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

Region

Rusza akcja Szlachetna Paczka. Podaruj odrobinę szczęścia ludziom w potrzebie.

Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc. Istnieje jednak obawa, że ze względu na panującą kwarantannę święty Mikołaj nie odwiedzi wszystkich zainteresowanych z prezentami. Zastąpić go może jednak każdy. Wystarczy odrobina chęci do udzielenia wsparcia osobom potrzebującym.

Obdarowanymi akcji Szlachetna Paczka są zazwyczaj ludzie, od których odwrócił się los. Wolontariusze starają się dotrzeć szczególnie do osób, które nagle dotknęła bieda. Ideą Szlachetnej Paczki jest udzielenie pomocy, która ma stać się motorem do pozytywnych zmian w życiu obdarowanych. Podopieczni wraz z wolontariuszami Szlachetnej Paczki określają potrzeby, które trzeba zaspokoić. W większości przypadków osoby żyjące w ubóstwie nie mogą pozwolić sobie na zakup chociażby nowego obuwia, ubrań a nawet lodówki. Biednych rodziców zazwyczaj nie stać na kupno zabawek dla swoich dzieci.

Wolontariusze Szlachetnej Paczki mogą wybrać rodziny, które obdarują prezentami dopasowanymi do ich indywidualnych potrzeb. Taki podarek od serca daje mnóstwo radości. W przeciwieństwie do tradycyjnych niespodzianek można mieć pewność, że prezent będzie trafiony i przyniesie radość obdarowanym.

Szczegóły dotyczące akcji Szlachetna Paczka tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.