"ZOOM na domy kultury" w Milanówku

Region

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” organizuje w Milanówku warsztaty „ZOOM na domy kultury. Strategie rozwoju”, które mają pomóc w opracowaniu strategii działania lokalnego ośrodka kultury. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 28 maja.

Warsztaty te mają na celu stworzenie odpowiednich warunków, w których mieszkańcy będą mogli podzielić się wiedzą i pomysłami na temat kształtu lokalnego domu kultury. Mieszkańcy Milanówka mają pomóc w opracowaniu nowej strategii działania Milanowskiego Centrum Kultury, która stałaby się podstawą do priorytetów programowych i konkretnych pomysłów działania.

Od maja do września uczestnicy warsztatów będą badać lokalne potrzeby mieszkańców Milanówka w obszarze kultury. Następnie w październiku odbędą się otwarte konsultacje dotyczące strategii, a w grudniu zostanie ona przedstawiona na Radzie Gminy.

Pierwsze spotkanie, które odbędzie się 28 maja w godz. 14.00–19.00 w siedzibie Centrum Kultury w Milanówku, poprowadzą animatorka i socjolog z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

Projekt „ZOOM na domy kultury. Strategie rozwoju” realizowany jest w trzech domach kultury: w Górze Kalwarii, Milanówku i Nadarzynie.

Więcej informacji o projekcie: http://zoomnadomykultury.ckipmilanowek.pl/

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.