Znana perfumeria z salonem w Pruszkowie

Pruszków

Uchylamy kolejnego rąbka tajemnicy i zdradzam kto będzie kolejnym najemcą Centrum Handlowo-Rozrywkowego Nowa Stacja w Pruszkowie.

Obiekt przy ul. Sienkiewicza z tygodnia na tydzień nabiera kształtów, ale pełna lista najemców Nowej Stacji nadal nie została opublikowana. Inwestor co jakiś czas zdradza kto dołączył do listy firm, które pojawią się w pruszkowskim centrum handlowym. Jednym z nowych najemców jest perfumeria Douglas.

– Douglas jest wiodącym europejskim specjalistą w zakresie sprzedaży detalicznej
selektywnych produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Zależało nam, aby w ofercie Nowej Stacji znalazły się eleganckie perfumy i najwyższej jakości kosmetyki, które są poszukiwane przez wielu klientów, a często stanowią wymarzony prezent – zaznacza Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – Jest nam niezmiernie miło, że naszą ofertę pielęgnacyjną uzupełni marka Douglas, która razem ze sklepem Rossmann zapewni naszym gościom dostęp do pełnej palety kosmetyków z każdej półki cenowej – dodaje.

Jakie sklepy i punkty znajdziemy jeszcze w Nowej Stacji?
Oto lista najemców:
– Carrefour,
– Rossmann, 
– Douglas, 
– RTV EURO AGD, 
– Jysk, 
– Home&You, 
– H&M, 
– CCC, 
– Deichmann, 
– Reserved, 
– Reserved Kids, 
– Sinsay, 
– Orsay, 
– KIK, 
– Martes Sport, 
– 4F, 
– Empik, 
– Świat Książki, 
– Uczy i Bawi, 
– Vision Express, 
– Paris Optique, 
– SWISS, 
– Time Trend, 
– Yes, 
– Briju, 
– Ziaja, 
– Czas na herbatę,
–  Arkadius, 
– Pralnia 3 bąble, 
– Olimp, 
– Pizza Hut Express, 
– KFC, 
– Itaka, 
– Rainbow Tours, 
– TUI, 
– Plus, 
– Orange, 
– Multikino, 
– Fitness Zdrofit, 
– Sala Zabaw Fikołki.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.