Zmieniają organizację ruchu na Komorowskiej

Pruszków

Ważna wiadomość dla mieszkańców i kierowców. Startuje remont odcinka ul. Komorowskiej w Pruszkowie. Uwaga na zmiany w organizacji ruchu.

Przebudowę przejdzie fragment ul. Komorowskiej od ronda w ciągu ul. Pogodnej do skrzyżowania z ul. 2 Sierpnia. Roboty wystartują już we wtorek 23 listopada. Kierowcy i mieszkańcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami ponieważ na czas prac odcinek ul Komorowskiej od Ronda do ul. Gordziałkowskiego zostanie wyłączony z ruchu.

Na czas prac kierowcy będą mogli korzystać z objazdu .Ten został poprowadzony ulicami Prusa, Armii Krajowej, Lipową, Pogodną oraz ul. Polną. Na odcinku ul. Polnej (od Pogodnej do Gordziałkowskiego) wprowadzono ruch dwukierunkowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Zmieniają organizację ruchu na Komorowskiej”

 1. Tylko pytam pisze:

  Rondo Komorowska/ Pogodna jest nowym rondem.
  Z mapki wynika że będzie zamknięte!!!!!
  Nie będzie przebudowywane. Nie można było puścić ruch Powstańców – Pogodna do Lipowej i odwrotnie???
  Jak zwykle w Polsce, trzeba maksymalnie utrudnić kierowcom.

  • Anna Zwolińska pisze:

   To mapki przygotowane przez starostwo powiatowe. Sami zachodzimy w głowę jak to będzie wyglądać. Damy znać jak tylko coś ustalimy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły