Zmień kablówkę na ultraszybki Orange Światłowód

Art. Sponsorowany

Orange Polska realizuje inwestycję światłowodową w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim, Błoniu, Żyrardowie i Milanówku, dzięki której z superszybkiego internetu już może korzystać ponad 17tys. gospodarstw domowych.

Mieszkańcy dzięki inwestycji Orange mogą  cieszyć się większym wyborem możliwości, które daje wysoka i stała prędkość internetu, takich jak:

– internet nawet 300 Mb/s bez limitu ściągania danych 24 h na dobę; 
– stała prędkość niezależnie od liczby użytkowników; 
– szybkie pobieranie dużych plików; 
– błyskawiczne ładowanie stron WWW i wysyłanie plików. 

Proponujemy dostęp do Światłowodu w atrakcyjnym pakiecie usług Orange Love: 

– Orange Światłowód z Orange TV w jakości 4K Ultra HD z możliwością nagrywania 3 programów równocześnie w trakcie oglądania innego, bogatą ofertę kanałów dodatkowych, w tym pakiety Canal+, HBO i Polsat; 
– telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami, również w roamingu w UE; 
– telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami ze stacjonarnymi numerami krajowymi, do UE, USA, Kanady oraz z numerami komórkowymi do USA i Kanady. 

A to wszystko na jednej umowie, z jednym rachunkiem do zapłaty oraz z bezpłatną instalacją. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z infolinią 801 234 567 (koszt połączenia wg taryfy operatora) lub bezpośrednio do odwiedzenia najbliższego salonu Orange. Internet światłowodowy dostępny jest w wybranych lokalizacjach, których lista znajduje się na orange.pl

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.