Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Pruszków

W związku z rosnącą liczbą osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 Prezydent Miasta Pruszkowa wydał zarządzenie zmieniające sposób obsługi interesantów w Urzędzie Miasta, Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w Punkcie Obsługi Mieszkańców.

Od 13 października ograniczone zostaje osobiste zgłaszanie się interesantów do Urzędu Miasta. W sprawach pilnych należy  (przed planowaną wizytą) wykonać kontakt telefoniczny: 22 735 88 88 lub drogą elektroniczną: kancelaria@miasto.pruszkow.pl.

W budynku Urzędu Stanu Cywilnego interesanci przyjmowani będą tylko w sprawach dotyczących rejestracji urodzeń oraz zgonów. W pozostałych sprawach pilnych wymagany będzie kontakt telefoniczny pod numerem 22-738-45-60 lub drogą elektroniczną: usc@miasto.pruszkow.pl lub platformy e-PUAP.

W punkcie Obsługi Mieszkańców przyjmowani będą interesanci tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: kancelaria – tel. 539-952-714, obsługa kart – tel. 660-493-021

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta”

 1. Ankh pisze:

  Totalny idiotyzm, aby zarejestrować pojazd czeka się ponad 2 miesiące ?? Urzędników nagle ubyło ?? Czy po prostu robić się nie chce. Przed Covidem przychodziło się trochę poczekało i załatwione.

 2. qqqqqqqqqqqq pisze:

  Skoro obsługa mieszkańca, podatnika jest na b. niskim poziomie to i podatki należy zmniejszyć do
  b. niskiego poziomu, płacimy za pracę nie za leżenie Pani Marioli do góry dzyndzlem.

 3. Monia pisze:

  Wszyscy pracownicy fizyczni dają radę, mają kontakt ze społeczeństwem i zapie…ją.
  tylko w jakiś sposób pani zza biurka czy np. nauczycielka jest narażona.
  Ale jak z własnej woli pojadą na zakupy do marketu to nagle mogą bo jest bezpiecznie.
  Je….ać system i tych wielce poszkodowanych.

 4. Karolcia pisze:

  Bardziej od covida balabym sie kreta , ktory od niedawna pracuje w UM. W USC juz działał

 5. Damian pisze:

  Ilu urzędników na koronę 4 czy 5? Dlaczego nie puszecie?

 6. Aga pisze:

  Patrząc na obecną sytuację to cały powiat stanie się czerwoną strefą już w tym tygodniu i ograniczeń będzie jeszcze więcej.

 7. paca pisze:

  Pandemia obnaża wątpliwą przydatność ludzi, zawodów, instytucji. Mordor opustoszał, pustoszeją budynki samorządowe. Można się bez nich obejść. Przynajmniej częściowo. Może niech tak zostanie.
  (A chcieli wpompować miliony w nowy budynek. Pusty może stać stary. Jakość obsługi constans)

  • fan pisze:

   zdajesz sobie sprawe ze Mordor opustoszał bo ludzie pracuja z domu a nie robia tego w biurze?

   • paca pisze:

    Ależ nowina. Może więc niech urzędniczki z UM też pracują w domu ?
    Mordor zatrudnia ponad 100 ooo ludzi. Nie wszyscy ocalili miejsce pracy. Większość to wykształceni, ambitni i dobrze zarabiający młodzi ludzie. Dawali zatrudnienie setkom firm cateringowych, kosmetycznych, medycznych. Opustoszało tysiące mieszkań. Galeria Mokotów (jak inne) świeci pustkami. Nie ma wyjazdów integracyjnych , eventów. U rodziców na Podlasiu można chodzić w dresach, oszczędzić na wszystkim.
    Można też oszczędzić na paniach z urzędu. Zamiast plotek można w gronie rodzinnym przyjrzeć się znajomym poprzez bazę danych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły