Zmiany na stanowiskach w Radzie Miejskiej w Piastowie

Piastów

Nastąpiły zmiany w prezydium piastowskiej rady miejskiej. Agata Korczak została wybrana na przewodniczącą, natomiast Janusz Wroński został wiceprzewodniczącym.

To kolejna zmiana w tym roku. Przypomnijmy, że w maju piastowscy radni wybrali na przewodniczącego Janusza Wrońskiego. To dlatego, że stanowisko się zwolniło. Będący wtedy przewodniczącym rady Przemysław Worek został powołany na stanowisko zastępcy burmistrza.

W czasie ostatniej sesji rady odbyła się kolejna zmiana. Agata Korczak została wybrana przez radnych na przewodniczącą Rady Miejskiej w Piastowie, po rezygnacji z tej funkcji przez Janusza Wrońskiego. Z kolei Janusz Wroński został wiceprzewodniczącym rady. Drugim wiceprzewodniczącym pozostaje niezmiennie Kazimierz Dymek.

Transmisję z rady miejskiej, która odbyła się 26 listopada można obejrzeć poniżej:

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Zmiany na stanowiskach w Radzie Miejskiej w Piastowie”

 1. End pisze:

  zamienił stryjek siekierkę na kijek ………………

 2. Piastun pisze:

  Renegat zapewne żałuje po czasie 😉

 3. Sęk pisze:

  ambicje Naszego Piastowa co do rządzenia się zaspokoiły po majowej wpadce, wszytko zależy od tego kto ma do spłacenia większy kredyt w banku ……………….

 4. obywatel@biedny szary pisze:

  Karuzela darmozjadów się kręci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły