Zmiany na remontowanym odcinku Wojska Polskiego

Pruszków

W nocy z piątku na sobotę zmieni się organizacja ruchu na remontowanym skrzyżowaniu Wojska Polskiego z Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Prace przeniosą się na pasy w kierunku Warszawy.

Zmieniona organizacja ruchu na odcinku al. Wojska Polskiego (DW 719) w rejonie skrzyżowania z ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej obowiązuje od początku lipca. Wyłączono wówczas dwa pasy w kierunku Grodziska Mazowieckiego. Teraz analogiczna organizacja ruchu zostanie wprowadzona w stronę Warszawy. – W związku z budową i rozbudową ul. Miry Zimińskiej Sygietyńskiej na odcinku od u. B. Prusa do Al. Wojska Polskiego wraz ze skrzyżowaniem z DW 719 w nocy z 19 na 20 lipca 2019 roku zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w Al. Wojska Polskiego. Zostanie dopuszczona do ruchu jezdnia w al. Wojska Polskiego (kierunek w stronę Grodziska Mazowieckiego), a zamknięta jezdnia w stronę Warszawy – informuje pruszkowski magistrat.

Cała przebudowa ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej potrwa do końca listopada. Inwestycja obejmuje budowę pasów do skrętu w lewo w ciągu trasy 719, przejścia dla pieszych, dwukierunkowej jezdni na odcinku między ul. Prusa a Wojska Polskiego.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Zmiany na remontowanym odcinku Wojska Polskiego”

 1. Wawa pisze:

  Kolejny problem „jak za darmo najechać Warszawę”

 2. Asd pisze:

  Tempo bardzo ładne, takich ekip brakuje. Niestety przy ul. Andrzeja katastrofa ja w pojedynkę bym szybciej to zrobił.. Jest tam jakiś nadzór??

 3. badura pisze:

  Zobaczcie jak idzie praca przy lewoskręcie z wiaduktu nad WKD w Andrzeja i sobie porównajcie zakres pracy i tempo pracy z tymi robotami. Tam to chyba do zimy nie skończą.

 4. Jan Groszek pisze:

  przy budowie wiaduktu i tak trzeba będzie przebudowywać albo marudzić, że nie da się w dany sposób wiaduktu przeprowadzić, bo niedawno był remont

  • Wilku Starszy pisze:

   Kolejny raz to piszesz. Przecież przebudowa wiaduktu nie pokrywa się w żadnym miejscu z przebudową tego skrzyżowania. Nawet gdyby wybudowali ten ślimak zjazdowy z wiaduktu do centrum to będzie wpadał do Wojska Polskiego przed mostkiem na Utracie.

 5. Gość Niedzielny pisze:

  Ciekaw jestem tylko w jaki sposób owa przebudowa ma pozytywnie wpłynąć na rozładowanie korków w mieście….

 6. shogun pisze:

  Ciekawi mnie tylko czy przy okazji modernizacji skrzyżowania zostanie wymienione oświetlenie i zamiast topornych, sypiących się betonowych słupów zostanie zainstalowane np. oświetlenie LED’owe… Bo póki co wygląda na to, że w tym temacie zostanie wszystko po staremu…

  • POWERRubber.com pisze:

   Zwłaszcza powinno zostać rozważone zastosowanie dodatkowego oświetlenia przy przejściu dla pieszych, takiego typu jak zastosowane są na ul.B. Prusa.

 7. Anonim pisze:

  W tym tempie to i w sierpniu skończą. Tak właśnie powinny wyglądać inwestycje samorządowe. Antyprzykładem jest skandaliczna modernizacja podmiejskiej linii kolejowej, budowa tunelu [PKP PLK i Intercor] oraz przebudowa wąskiego gardła [Strabag].

  • Gość Niedzielny pisze:

   Na jakim stanowisku w urzędzie pracujesz?

  • Mak pisze:

   Spoko, spoko. Będą jeszcze odbiory, a to może potrwać do następnego roku. Węzeł w Nadarzynie skończony, ale i tak straszą tablice „60” i inne resztki po budowie.

   • Kpt Nemo pisze:

    @Mak – baranku te tablice 60 km/h na S8 są dlatego że mimo iż można tym odcinkiem jeździć nie był jeszcze odbiorów. Po pozytywnym odebraniu budowy tablice znikną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły