Zmarła radna powiatu pruszkowskiego…

Pruszków

7 grudnia zmarła Katarzyna Figiel, radna powiatu pruszkowskiego, przewodnicząca komisji inwestycji, ochrony środowiska i rolnictwa.

O tej nagłej i bardzo przykrej wiadomości poinformował Krzysztof Rymuza, starosta pruszkowski. – Szanowni Państwo. Z ciężkim sercem chciałbym Państwa poinformować, że odeszła od nas Katarzyna Figiel – Radna Powiatu Pruszkowskiego, Przewodnicząca Komisji Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa. Straciliśmy naszą Koleżankę i bardzo dobrego Współpracownika. Nagłe odejście Pani Figiel jest dla nas szokiem. To bardzo smutny dzień dla Powiatu Pruszkowskiego. Rodzinie składam najszczersze wyrazy współczucia a Was, Drodzy Państwo, serdecznie proszę o zachowanie w pamięci tak dobrej i serdecznej Osoby, jaką była Katarzyna Figiel. Niech spoczywa w pokoju – czytamy we wpisie na Facebooku.

Katarzyna Figiel zmarła w wieku 52 lat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Zmarła radna powiatu pruszkowskiego…”

  1. Paweł pisze:

    Tak młodo zmarła. Kondolencje dla rodziny. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

  2. Radek WPR pisze:

    Panie Boze swieć nad Pani Katarzyny duszą !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły