Zmarł Zbigniew Ratyński

Piastów

Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci ś. p. Zbigniewa Ratyńskiego, Majora Wojska Polskiego, Żołnierza Armii Krajowej ps. „POTOK”, wyróżnionego w 2018 roku przez Radę Miejską w Piastowie honorowym tytułem „Zasłużony dla Piastowa”.

Ś.p. Zbigniew Ratyński był Majorem Wojska Polskiego i Żołnierzem Armii Krajowej ps. „POTOK”. W 2018 roku został wyróżniony przez Radę Miejską w Piastowie honorowym tytułem „Zasłużony dla Piastowa”.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Zmarł Zbigniew Ratyński”

  1. guralej pisze:

    Nasze ścieżki życia na chwilę się zeszły kilka lat temu. Z. Ratyński to był porządny i konkretny człowiek. Filmował , rejestrował wydarzenia społeczne w Piastowie. Zapewne posiadał bogate archiwum prywatne związane z miastem. Otrzymałem od niego archiwalne materiały na temat Bogny Sokorskiej „Słowika Warszawy”, które umieściłem w internecie. Miasto powinno pozyskać te materiały do archiwum muzeum Piastowskiego. Niech zawsze będzie pamięć o NIM.

  2. kpt. ABW - R.W. pisze:

    Panie swieć nad duszą Pana majora !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły