Zmarł Ryszard Baecker

Pruszków

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21.05.2022 roku zmarł Ryszard Baecker - m.in. były dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie (1981-2006).

Ryszard Beacker przez cale życie był związany z edukacją. Nauczyciel, pedagog, dyrektor i twórca szkół różnego stopnia działających na terenie Pruszkowa. W 1981 r został dyrektorem Zespołu Szkół Mechanicznych (dziś Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych). Tę funkcję pełnił do 2006 r. Założył Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie gdzie pełnił funkcję nauczyciela akademickiego i Kanclerza Uczelni.

Ryszard Beacker był również sportowcem. Za sportową karierę uzyskał wiele odznaczeń, był reprezentantem Polski w piłce ręcznej i propagował sport wśród młodzieży.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 27.05.2022 r. o godz. 12:00 w kościele Św. Kazimierza w Pruszkowie, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz w Komorowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Zmarł Ryszard Baecker”

  1. CzarnyRajmund pisze:

    aha

  2. Anonim pisze:

    Wyrazy współczucia rodzinie był super fyrektorem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły